top of page

Календар профілактичних щеплень від Педіатр і Я

Дорогі матусі, питання щодо наявності вакцин сьогодні дуже актуальне для всіх батьків. Ми щасливі, що сучасні батьки настільки усвідомлено та відповідально ставляться до вакцинації.

Календар профілактичних щеплень
Календар профілактичних щеплень

Сьогодні дійсно існують певні проблеми з поставками вакцин: серед них і відсутність деяких вакцин, а також затримки з поставками найважливіших. Тому ми радимо уважно стежити за нашими сторінками в Facebook та Instagram, ми завжди публікуємо найважливіші новини про наявність щеплень.


Календар профілактичних щеплень


Зберігайте собі цю статтю, аби не загубити графік щеплень для малюків та дорослих. Наша команда завжди дбає, аби наше майбутнє покоління отримало якісну медичну допомогу та гарантований захист від найнебезпечніших хвороб. Якщо ви маєте певні сумніви в підборі правильної вакцини, зателефонуйте нам на рецепцію. Ми допоможемо створити найефективнішу схему вакцинації. Нам можна подзвонити за такими телефонами: 044 22 32 120, 066 22 32 120, 068 22 32 120.


А ще в нашому медичному центрі, розташованому в місті Київ за адресою вулиця Маричанська, 9, ви можете повернути гроші за щеплення та пакетні послуги.

У нас діє кешбек програма, яка допомогає батькам економити гроші на дитячій вакцинації. Отримуйте на бонусний рахунок:

•‎ 5% від вартості щеплення;

•‎ 5% від вартості пакетних послуг;

•‎ 100 бонусів до дня народження пацієнта;

•‎ 50 бонусів за реєстрацію у програмі лояльності.⠀


Бонуси можна використати на консультації педіатра або вузького спеціаліста. Проте бонуси не діють на оплату щеплень, аналізи та апаратні дослідження. Записуйтесь на щеплення за телефонами: 044 22 32 120, 066 22 32 120, 068 22 32 120.

Comentarios


bottom of page