top of page
Дитячий невролог голосіїво, дитячий невролог київ, дитина не говорить

консультація невролога в Києві, Голосіївський район

Дитячий невролог

Допомагаємо батькам:

 • запускати мовлення

 • налагоджувати сон дитини

 • створювати ефективні програми для корекції РДУГ, РАС тощо.


Ми привезли з закордону сучасні методики та зібрали команду висококваліфікованих спеціалістів, аби ви більше ніколи не хвилювались про проблеми з розвитком вашої дитини!

Невролог проводить консультації онлайн та в медичному центрі "Педіатр і Я" (Київ, вул. Маричанська, 9).

Записуйтесь на консультацію вже сьогодні, отримуйте знижку 10%. 

Промокод на знижку: РОЗВИТОК

 

Акція діє до 15.05.2024

Коли потрібна консультація невролога?

Часто в дитини можна відмітити одразу декілька симптомів, проте бувають випадки, коли й один симптом свідчить про проблему з центральною нервовою системою дитини або розлад аутистичного спектра. Ми не рекомендуємо зволікати, проблеми з нервовою системою потребують термінових рішень. Інакше можуть з'явитись негативні наслідки, що вплинуть на якість життя дитини.

Якщо у вас немовля, тоді звертайтесь до лікаря при появі таких симптомів:

 • дитина погано спить, часто прокидається, сон зовсім не міцний

 • крихітка не перевертається, не сідає, не повзає

 • не гулить, не лепече

 • не реагує на звернену мову, своє ім'я, обличчя мами й тата

 • дитина часто та рясно зригує

На наступних етапах дорослішання та розвитку небезпечними є такі симптоми:

 • дитина мало розмовляє або погано розмовляє, заїкається

 • повторює одні й ті самі рухи по декілька разів

 • тики

 • частий головний біль та/або втрата свідомості

 • не реагує на звернену мову або/та своє ім'я

 • часті істерики, дратівливість, агресія

 • стає дуже перебірливою в їжі

 • нічне нетримання сечі

 • гіперактивність

 • безсоння

 • проблеми з концентрацією, пам'яттю, простими підрахунками, читанням та письмом

Наша спеціалізація

Розвиток мовлення

Команда наших турботливих спеціалістів з розвитку запускає мовлення з нуля. Ми вміємо працювати зі складними випадками та ефективно допомагаємо малюкам будь-якого віку. Знаходимо причини затримки та рішення.

Корекція розладів аутистичного спектра

Дітки з аутизмом

потребують особливих підходів до розвитку певних навичок. Саме для цього ми маємо окрему команду фахівців з дитячого розвитку на чолі з неврологом та психіатром, які допомагають батькам подбати про корекцію особливостей РАС та забезпечити дитині щасливе майбутнє у суспільстві. 

Корекція розладу дефіциту уваги та гіперактивності

Ми розуміємо потреби діток з дефіцитом уваги та гіперактивністю. Розробляємо програми корекції, що допомагають дитині опанувати свою особливість, навчитись концентрувати увагу та контролювати свою імпульсивність.

Покращення поведінки

Створення нових нейронних зв'язків та вміння обробляти інформацію допомагають дитині швидше знайомитись зі світом. Завдяки роботі з нашими спеціалістами в дитини зменшується кількість істерик та маніпуляцій.

Записуйтесь на консультацію вже сьогодні, отримуйте знижку 10%.
 
Акція діє до 15.05.2024

Аудіотерапія по методу Томатіс Бессон

Аудіотренування по методу Томатіс Бессона направлені на те, щоб навчити мозок краще сприймати інформацію на слух. Вони допомагають дитині ефективніше аналізувати почуте та відтворювати його. Ця методика показує якісний результат вже за 14 днів!

Заняття з сенсорної інтеграції

Допомагає впоратись з поганим сприйняття інформації, яку ми отримуємо через зір, слух, нюх, смак та дотик. Якщо в дитини є ця проблема, вона може погано вчитись чи відмовлятись від певної їжі, з емоціями та переживаннями реагувати на гучний звук чи яскраве світло. Навіть забруднені руки можуть викликати маленьку істерику. Наші спеціалісти знають, як позбутись цієї проблеми.

Біоакустична корекція (БАК)

Сучасний метод терапії проблем центральної нервової системи. Методика об'єднує тренування мозку, біокерування та музичну терапію. Допомагає подолати затримку мовлення й інтелектуального розвитку, позбавитись непосидючості, покращити поведінку та зменшити вияви РДУГ.

Мікрополяризація транскраніальна (ТКМП)

Ефективна методика, яка допомагає створити точкові впливу в проблемній зоні центральної нервової системи завдяки надходженню в зону проєкції електроструму малої величини. ТКМП використовують для корекції в роботі з дітками РАС, при епілепсії, затримках розвитку мовлення, порушеннях пам'яті, ДЦП та інших патологіях ЦНС.

Наші методики

Я не можу бути невдячною цій клініці та лікарям. Єдині виявили у нас аутизм, хоча вже рік ми шукали причини іншої поведінки у порівнянні з дітьми в садочку. Пройшли всі стадії і злість, і розпач. Але в "Педіатр і я" нам змогли все пояснити нормальними словами й не лякали. Окрема подяка неврологу, дуже уважна й спокійна лікар, без її підтримки нам було б дуже складно. Тепер ми знаємо, що з нашою донечкою та як їй допомогти.

Дитячий невролог голосіїво, дитячий невролог київ, дитина не говорить

Ангеліна Таран

Прийшли до Наталії Федорівни в розпачі. Донька цілими днями гралась з однією іграшкою та просто не реагувала нас з чоловіком. Усі казали переросте, заговорить. Ага, звісно. Дякую Маргариті Сергіївні, вона одразу ж помітила аутизм і направила до психіатра. Ми пройшли курс занять з різними лікарями. Зараз донька співає пісні й навіть грається з дітьми у дворі. Чесно, я не знаю, як би все було, якщо нам не порадили звернутись сюди.

Дитячий невролог голосіїво, дитячий невролог київ, дитина не говорить

Ксенія Вулик

Ми шукали Томатіс по рекомендації вчительки доньки. Скільки б ми не займались, не читали книжки, говорила тільки короткими фразами й обмеженою кількістю слів. У "Педіатр і Я" нам дуже сподобалось, бо одразу пояснили план дій, ніяких зайвих аналізів і процедур. Проходили Томатіс і займались з логопедом Старовойтовою. Дуже дякуємо всім, хто займався з донечкою!

Віка Примар

Відгуки

Про медичний центр Педіатр і Я

Вже понад 10 років ми допомагаємо батькам піклуватись про здоров'я своїх малюків. Ми працюємо за трьома напрямами:
 

 1.  загальна педіатрія, спостереження від народження

 2.  діагностика та корекція особливостей розвитку дітей

Багато років ми успішно розв'язуємо проблеми розвитку, працюємо з аутизмом, розладом дефіциту уваги та гіперактивності, порушеннями нейророзвитку та особливостями поведінки.

 • i
 • f
 • y
Томатіс Бессон та невролог у Києві, Голосіївський район
Дитячий невролог голосіїво, дитячий невролог київ, дитина не говорить

Ціна

Ми проводимо онлайн-консультації та очні прийоми невролога в Києві, Голосіївському районі за адресою вул. Маричанська, 9.

Дитячий невролог голосіїво, дитячий невролог київ, дитина не говорить

890 грн


Записуйтесь на консультацію до нашого куратора напряму розвитку, дитячого невролога. Маргарита Сергіївна допоможе вам розв'язати будь-яку проблему пов'язану з розвитком дитини.

Відправивши цю форму ви погоджуєтесь з обробкою ваших персональних даних. Ми не передаємо будь-яку вашу інформацію третім сторонам.

Дякуємо, ми отримали вашу заявку й звʼяжемось з вами найближчим часом або в робочий час!

Записуйтесь на консультацію до невролога

Ми проводимо офлайн та онлайн-консультації. Знижка діє до 15.05.2024 (включно). Промокод на знижку: РОЗВИТОК

bottom of page