top of page

консультація невролога в Києві, Голосіївський район

Невролог

Наш невролог та команда спеціалістів з розвитку допоможуть дитині заговорити, а також проведуть діагностику та корекцію особливостей поведінки в Голосіївському районі, а також онлайн!

Ми привезли з закордону сучасні методики та зібрали команду висококваліфікованих спеціалістів, аби ви більше ніколи не хвилювались про проблеми з мовленням та загальним розвитком вашої дитини!

Записуйтесь на консультацію вже сьогодні, отримуйте знижку 20%.

 

Акція діє до 15.05.2023

Коли потрібна консультація невролога?

Часто в дитини можна відмітити одразу декілька симптомів, проте бувають випадки, коли й один симптом свідчить про проблему з центральною нервовою системою дитини. Ми не рекомендуємо зволікати, проблеми з нервовою системою потребують термінових рішень. Інакше можуть з'явитись негативні наслідки, що вплинуть на якість життя дитини.

Якщо у вас немовля, тоді звертайтесь до лікаря при появі таких симптомів:

 • дитина погано спить, часто прокидається, сон зовсім не міцний

 • кихітка не перевертається, не сідає, не повзає

 • не гулить, не лепече

 • не реагує на звернену мову, своє ім'я, обличчя мами й тата

 • дитина часто та рясно зригує

На наступних етапах дорослішання та розвитку небезпечними є такі симптоми:

 • дитина мало розмовляє або погано розмовляє, заїкається

 • повторює одні й ті самі рухи по декілька разів

 • тики

 • частий головний біль та/або втрата свідомості

 • не реагує на звернену мову або/та своє ім'я

 • часті істерики, дратівливість, агресія

 • стає дуже перебірливою в їжі

 • нічне нетримання сечі

 • гіперактивність

 • безсоння

 • проблеми з концентрацією, пам'яттю, простими підрахунками, читанням та письмом

Наша спеціалізація

Розвиток мовлення

Наші заняття направлені на те, щоб навчити мозок краще сприймати інформацію на слух. Вони допомагають дитині ефективніше аналізувати почуте та відтворювати його.

Покращення поведінки

Створення нових нейронних зв'язків та вміння обробляти інформацію допомагають дитині швидше знайомитись зі світом та легше знаходити спільну мову з дорослими та однолітками. Завдяки роботі з нашими спеціалістами в дитини зменшується кількість істерик та маніпуляцій.

Зміцнення інтелектуальних можливостей

Наші спеціалісти з розвитку навчать дитину аналізувати найскладнішу інформацію швидко та ефективно. Доведено, що після наших занять діти удвічі швидше опановують додаткові мови, аніж діти без спеціальної роботи з розвитку.

Збільшення концентрації

Наші заняття з розвитку украй позитивно впливають на вміння дитини довше тримати увагу на одній справі. Таким чином окрім концентрації, покращуються ще й навчальні здібності дитини.

Записуйтесь на консультацію вже сьогодні, отримуйте знижку 20%. Акція діє до 15.05.2023

Аудіотерапія по методу Томатіс Бессон

Аудіотренування по методу Томатіс Бессона направлені на те, щоб навчити мозок краще сприймати інформацію на слух. Вони допомагають дитині ефективніше аналізувати почуте та відтворювати його. Ця методика показує якісний результат вже за 14 днів!

Заняття з сенсорної інтеграції

Допомагає впоратись з поганим сприйняття інформації, яку ми отримуємо через зір, слух, нюх, смак та дотик. Якщо в дитини є ця проблема, вона може погано вчитись чи відмовлятись від певної їжі, з емоціями та переживаннями реагувати на гучний звук чи яскраве світло. Навіть забруднені руки можуть викликати маленьку істерику. Наші спеціалісти знають, як позбутись цієї проблеми.

Біоакустична корекція (БАК)

Сучасний метод терапії проблем ЦНС. Методика об'єднує тренування мозку, біокерування та музичну терапію. Допомагає подолати затримку мовлення й інтелектуального розвитку, позбавитись непосидючості, покращити поведінку та зменшити вияви СДУГ.

Мікрополяризація транскраніальна (ТКМП)

Ефективна методика, яка допомагає створити точкові впливу в проблемній зоні ЦНС завдяки надходженню в зону проєкції електроструму малої величини. ТКМП використовують для корекції в роботі з дітками РАС, епілепсії, затримках розвитку мовлення, порушеннях пам'яті, ДЦП та інших патологіях ЦНС.

Наші методики

Чудова клініка, у потрібний момент дуже швидко допомогли. Були у невролога, нас направили на Томатіс. До цього навіть не знали про таку методику. Дитина пройшла курс, і одразу ж ми помітили результат, дитина реагує на зауваження, говорить цілими реченнями!!! А раніше з цим були проблеми, тому і звернулись до лікаря. Окреме дякую, Наталії та Тетяні, швидко знайшли спільну мову і нормально пояснили проблему, без заумних слів.

Оля Козюба

мама Вані (5 років)

Відгуки

З мовленням у нас завжди були проблеми. Коля почав говорити пізно, мало і не завжди правильно вимовляв звуки. Звертались до логопедів по всьому Києву, ніхто не міг впоратись з ним. Коли пішов у школу, то стало тільки гірше. Його почали дражнити й обзивати. А ви знаєте, діти вони дуже жорстокі. Син закрився в собі, не хотів ходити в школу. Ми пішли до "Педіатр і Я", бо побачили рекламу невролога та психіатра. І тут нам нарешті допомогли. Безмежна подяка Наталії, педіатру, вона одразу помітила проблему і розказала, що робити.

Світлана Драценко

мама Колі (8 роки) 

Наша коли була маленька навіть не агукала, а педіатр нам сказала, що все нормально. Ну така дитина. Ми довго чекали, займались, грали, але в три зрозуміли, що вже все. Диво не станеться. Пішли до клініки під домом, педіатр і я, і виявилось, що нам потрібна допомога невролога і курс Томатіс. Спочатку начитались різних відгуків в Інтернеті, одні пишуть про крутий результат, інші лякають епілепсією. Ми довго думали, але ж треба щось робити. Спитали про епілепсію, а нам так добре все пояснила Маргарита Сергіївна. Ми довірились лікарям і не пошкодували! 

Аліна Ткаченко

мама Ніни (4 роки)

Ми шукали Томатіс по рекомендації вчительки доньки. У школі вона погано вчилась, мало спілкувалась з дітьми та і з дорослими теж, нічого нового вчити не хотіла. Скільки б ми не займались, не читали книжки, говорила тільки короткими фразами. У "Педіатр і Я" нам дуже сподобалось, бо одразу пояснили план дій, ніяких зайвих аналізів і процедур. Проходили Томатіс і займались з логопедом Матяш. Результат побачили через 10 днів, дитина з задоволенням ходить на заняття в клініку й навіть подружилась з логопедом та неврологом! Дуже дякуємо всім, хто займався з донечкою!

Віка Примак

мама Лізи (10 років)

Я не можу бути невдячною цій клініці та лікарям. Єдині виявили у нас РАС, хоча вже рік ми шукали причини іншої поведінки у порівнянні з дітьми в садочку. Пройшли всі стадії і злість, і розпач. Але в "Педіатр і я" нам змогли все пояснити нормальними словами й не лякали. Окрема подяка неврологу, дуже уважна й спокійна лікар, без її підтримки нам було б дуже складно. Проходили БАК та мікрополяризацію, результат було видно одразу, пройшли всі курси.

Ангеліна Таран

мама Васі (4 роки)

Прийшли до Наталії Федорівни в розпачі. Донька цілими днями гралась з однією іграшкою та просто не реагувала нас з чоловіком. А зараз співає пісні й навіть грається з дітьми у дворі. Чесно, я не знаю, як би все було, якщо нам не порадили звернутись сюди.

Ксенія Вулик

мама Василіси (5 років)

Про медичний центр Педіатр і Я

Вже понад 10 років ми допомагаємо батькам піклуватись про здоров'я своїх малюків. Ми працюємо за трьома напрямами:
 

 1.  загальна педіатрія, спостереження від народження

 2.  діагностика та корекція особливостей поведінки дітей

Багато років ми успішно розв'язуємо проблеми розвитку, працюємо з аутизмом, порушеннями нервової системи та особливостями поведінки.

 • i
 • f
 • y

Наші лікарі

Чернега Наталія Федорівна

Педіатр, гастроентеролог

Стаж: 23 р.

Олабіна Олена Вікторівна

Педіатр, дитячий імунолог- інфекціоніст

Стаж: 12 р.

Рижутіна Тетяна Валеріївна

Лікар УЗД

Стаж: 19 р.

Соколова Віра Сергіївна

Масажистка, спеціалістка з грудного вигодовування

Стаж: 15 л.

Рыжутина Татьяна Валерьевна

Доктор УЗД

Стаж: 19 л.

Соколова Віра Сергіївна

Масажистка, спеціалістка з грудного вигодовування

Стаж: 15 р.

Чернега Наталия Федоровна

Педиатр, гастроэнтеролог

Стаж: 23 г.

Олабина Елена Викторовна

Педиатр, детский иммунолог-инфекционист второй категории

Стаж: 12 л.

Ціна

Ми проводимо онлайн-консультації та очні в Києві, Голосіївському районі за адресою вул. Маричанська, 9.

700 грн

Акція діє до 15.05.2023

560 грн

Відправивши цю форму ви погоджуєтесь з обробкою ваших персональних даних. Ми не передаємо будь-яку вашу інформацію третім сторонам.

Записуйтесь на консультацію до невролога

Ми проводимо офлайн та онлайн-консультації. Знижка діє до 15.05.2023 (включно)