top of page

Познайомтесь

з нашими лікарями

Наша команда

Що входить у пакет?

Перед першим походом до садочка дітки мають пройти обов’язковий медичний огляд та отримати довідку. Наша команда медичного центру "Педіатр і Я" допоможе вам з цим.


За потребою батьки можуть отримати консультацію логопеда, психолога та інших дитячих спеціалістів, які консультують в медичному центрі зі знижкою 20%

Програми медичного супроводу для немовлят, программы медицинского наблюдения для новорожденных

Пакет послуг "Підготовка до садочка"

Вартість

3 000 грн

Комплексне обстеження малюка включає:

• консультацію дитячого хірурга-ортопеда (раннє виявлення неправильної постановки стоп, порушення осанки);
• консультацію офтальмолога з виміром гостроти зору і огляду очного дна (за потребою);
• консультацію невролога
• консультацію педіатра (в тому числі по питанням профілактики частих ГРВІ, раціонального харчування, профілактичних щеплень, адаптації до нового середовища)
• лабораторні дослідження: загальний аналіз сечі, загальний аналіз крові, кал на яйця глист і найпростіших.

Наші принципи та цінності

Ті сімʼї, які з нами вже давно, то встигли помітити стабільність команди.  Адже наш секрет у створенні комфортних умов не тільки для роботи професійних лікарів, але і їхнього розвитку. Засновниця центру завжди мотивує нас навчатись і опановувати нові сучасні методики діагностики хвороб, цікавитись останніми рекомендаціями щодо виховання та догляду за дітками різного віку.

Навчання лікарів

Життя швидке та нестабільне, особливо в нашій любій країні, графік педіатрів сформований таким чином, щоб будь-яка крихітка в гострому стані могла потрапити на прийом протягом декількох годин. Адже ми турбуємось про кожного маленького суперпацієнта не тільки на словах!

Термінова допомога

Ми створили медичну екосистему, яка охоплює усі найнеобхідніші медичні послуги, аналізи, дослідження, консультації та програми корекції розвитку, які потрібні дитині протягом дорослішання. Усі найважливіші лікарі, ЕЕГ, УЗД, ЕКГ, Томатіс, БАК, нейросонографія, доплерографія та ще багато всього іншого, аби бути надійною підтримкою кожної сімʼї.

Усе в одному місці

Ми спеціалізуємось саме на дитячій медицині, тому одним з основних критеріїв для відбору лікарів є любов до дітей! Жодних виключень чи поступок. Наш медичний центр - це осередок формування особливої дружньої й турботливої культури ставлення до маленьких пацієнтів.

Турботливі лікарі

Віримо, що хороший дитячий лікар має бути емпатичним і зрозумілим для батьків, а не набундюченим і холодним. Наші фахівці завжди готові відповісти на всі ваші питання та простими словами пояснити хворобу, лікування та наслідки його відсутності. А ще ми знаємо все про сучасні гаджети для спрощення життя батьків - коло на шию, слінги, небулайзер, підігрівач сумішей і таке інше, тільки запитайте!

Лікуємо професійно та зрозуміло

Ми - невеличкий медичний центр, у нас немає сотень спеціалістів, а є тільки найважливіші та перевірені роками. За період дорослішання дітки встигають познайомитись та подружитись з усією нашою командою. У нас з батьками з'являються свої жарти та теплі спогади про найважливіші моменти, саме це створює дружню атмосферу й стирає ті неприємні емоції, які в нас за все життя встигли сформувати класичні лікарні.

Дружня атмосфера

Наталія Чернега

Засновниця нашого медичного центру, турботливий педіатр та дитячий гастроентеролог

Олена Олабіна

Турботливий педіатр, дитячий імунолог-інфекціоніст, керівниця педіатричного напряму

Ганна Небувайло

Турботливий педіатр

Тетяна Рижутіна

Турботливий неонатолог, спеціаліст УЗД

Віра Соколова

Сертифікована спеціалістка з грудного вигодовування, турботлива масажистка

Замовити оформлення довідки

Отримайте довідку в нашому медичному центрі за один день. Наші дбайливі лікарі допоможуть вам.

Дякуємо, що обрали нас. Ми потурбуємось про крихітку та завжди будемо раді відповісти на всі ваші питання про батьківство.

Наталия Максимович

Практический психолог

Антонюк Анастасия Борисовна

Психолог, АВА-терапевт

Антонюк Анастасія Борисівна

Психолог, АВА-терапевт

Алима Савчук

Логопед, АВА-терапевт

Аліма Савчук

Логопед, АВА-терапевт

bottom of page