top of page

Познайомтесь

з нашими лікарями

Наша команда

Що входить у пакет?Перші 6 місяців життя малюка сповнені турбот та хвилювань батьків – чи правильно крихітка розвивається, перший нежить, закрепи та коліки, нові смаки прикорму. Аби полегшити життя батькам та зменшити кількість турбот, пов’язаних з відвідуванням лікарів, ми створили пакет послуг з усіма необхідними консультаціями та обстеженнями для дитини протягом її перших шести місяців життя.


У пакет включені консультації саме тих спеціалістів, огляд яких рекомендується дітям грудного віку, згідно з затвердженим Клінічним протоколом медичного догляду за здоровою дитиною віком до 3 років. 


Ми допоможемо вам виховати здорового малючка й станемо вашими вірними друзями!


Для оформлення договору при собі необхідно мати: 

  • паспорт

  • свідоцтво про народження

  • виписку з пологового будинка 


Розстрочка

Ви можете оплатити пакет послуг одразу або ж розділити на 2 платежі (за умови повної оплати до виповнення 3-місячного віку дитини).


Програми медичного супроводу для немовлят, программы медицинского наблюдения для новорожденных

Пакет послуг "Для немовлят від 0 до 6 місяців"

Вартість

3 650 грн

Що входить у пакет?

Консультації дитячих спеціалістів:

  • ортопед

  • невролог,

  • офтальмолог


Обстеження:

  • нейросонографія

  • ультразвукова діагностика кульшових суглобів

Наші принципи та цінності

Ті сімʼї, які з нами вже давно, то встигли помітити стабільність команди.  Адже наш секрет у створенні комфортних умов не тільки для роботи професійних лікарів, але і їхнього розвитку. Засновниця центру завжди мотивує нас навчатись і опановувати нові сучасні методики діагностики хвороб, цікавитись останніми рекомендаціями щодо виховання та догляду за дітками різного віку.

Навчання лікарів

Життя швидке та нестабільне, особливо в нашій любій країні, графік педіатрів сформований таким чином, щоб будь-яка крихітка в гострому стані могла потрапити на прийом протягом декількох годин. Адже ми турбуємось про кожного маленького суперпацієнта не тільки на словах!

Термінова допомога

Ми створили медичну екосистему, яка охоплює усі найнеобхідніші медичні послуги, аналізи, дослідження, консультації та програми корекції розвитку, які потрібні дитині протягом дорослішання. Усі найважливіші лікарі, ЕЕГ, УЗД, ЕКГ, Томатіс, БАК, нейросонографія, доплерографія та ще багато всього іншого, аби бути надійною підтримкою кожної сімʼї.

Усе в одному місці

Ми спеціалізуємось саме на дитячій медицині, тому одним з основних критеріїв для відбору лікарів є любов до дітей! Жодних виключень чи поступок. Наш медичний центр - це осередок формування особливої дружньої й турботливої культури ставлення до маленьких пацієнтів.

Турботливі лікарі

Віримо, що хороший дитячий лікар має бути емпатичним і зрозумілим для батьків, а не набундюченим і холодним. Наші фахівці завжди готові відповісти на всі ваші питання та простими словами пояснити хворобу, лікування та наслідки його відсутності. А ще ми знаємо все про сучасні гаджети для спрощення життя батьків - коло на шию, слінги, небулайзер, підігрівач сумішей і таке інше, тільки запитайте!

Лікуємо професійно та зрозуміло

Ми - невеличкий медичний центр, у нас немає сотень спеціалістів, а є тільки найважливіші та перевірені роками. За період дорослішання дітки встигають познайомитись та подружитись з усією нашою командою. У нас з батьками з'являються свої жарти та теплі спогади про найважливіші моменти, саме це створює дружню атмосферу й стирає ті неприємні емоції, які в нас за все життя встигли сформувати класичні лікарні.

Дружня атмосфера

Наталія Чернега

Засновниця нашого медичного центру, турботливий педіатр та дитячий гастроентеролог

Олена Олабіна

Турботливий педіатр, дитячий імунолог-інфекціоніст, керівниця педіатричного напряму

Ганна Небувайло

Турботливий педіатр

Тетяна Рижутіна

Турботливий неонатолог, спеціаліст УЗД

Віра Соколова

Сертифікована спеціалістка з грудного вигодовування, турботлива масажистка

Записуйтесь на ознайомчий візит

Познайомитесь зі своїм турботливим педіатром та подивіться, який простір ми створили для комфортного лікування малюків. За спеціальною вартістю 550 грн (замість 730 грн, 30 хв).

Дякуємо, що обрали нас. Ми потурбуємось про крихітку та завжди будемо раді відповісти на всі ваші питання про батьківство.

Наталия Максимович

Практический психолог

Антонюк Анастасия Борисовна

Психолог, АВА-терапевт

Антонюк Анастасія Борисівна

Психолог, АВА-терапевт

Алима Савчук

Логопед, АВА-терапевт

Аліма Савчук

Логопед, АВА-терапевт

bottom of page