top of page

Познайомтесь

з нашими лікарями

Наша команда

Що входить у пакет?

 1. Спостереження довіреним педіатром під час амбулаторного прийому

 2. Захист від підвищення цін

 3. Онлайн-консультації педіатра

 4. Послуги дитячих спеціалістів

 5. Лабораторні обстеження

 6. Інструментальні обстеження


Додаткові послуги. Ви отримуєте кеш-бек у вигляді 5% від вартості пакетного спостереження та від вартості вакцин, які можете надалі використати на будь-яку консультацію шляхом списання бонусів з віртуального рахунку.

Вартість пакета — 19 100 грн на рік, що значно дешевше, аніж оплачувати кожне відвідування окремо. Також купуючи пакетні послуги ви захищені від підвищення цін на планові консультації та зазначені аналізи протягом року!


Що входить у вартість пакетної пропозиції?


 • Консультації педіатра в клініці (відповідно протокольного спостереження МОЗ України за дитиною 1-го року життя) — 8 консультацій


 • Позапланові консультації педіатра — 4 консультації


 • Онлайн-консультації лікаря педіатра (за результатами досліджень/з питань догляду/харчування) за попередньою домовленістю у робочому режимі клініки — 4 консультації


 • Консультації вузькопрофільних дитячих спеціалістів: офтальмолог, ортопед/хірург, невролог  (згідно з протоколом спостережень дитини першого року життя) та гастроентеролог — кожна одноразово


 • УЗД діагностика: нейросонографія, кульшові суглоби, серце — одноразово


 • Загальний аналіз крові та сечі — одноразово


Інші консультації та послуги зі знижкою -10%


 • Консультація спеціаліста по грудному вигодовуванню зі знижкою -10%


 • Консультація інших вузькопрофільних спеціалістів (при необхідності) : кардіолог, ендокринолог, дерматолог — зі знижкою -10%


 • Масаж дитячий в клініці — зі знижкою -10%* (*при оплаті курсу з 10 сеансів)Оформити можна для дитини до 2-х місяців 💙


Для оформлення договору при собі необхідно мати: 

 • паспорт

 • свідоцтво про народження

 • виписку з пологового будинка 


Розстрочка

Ви можете оплатити пакет послуг одразу або ж розділити на 2-3 платежі (за умови повної оплати до виповнення 6-місячного віку дитини).


Програми медичного супроводу для немовлят, программы медицинского наблюдения для новорожденных

Пакет послуг "Для немовлят від 0 до 1 року"

Вартість

19 100 грн на рік

Про пакет

Новонародженим необхідне спостереження лікарів, адже перший рік їхнього життя один із найважливіших для формування всіх систем організму. Та ми розуміємо, що перший рік — це також  фінансово дуже складний рік для батьків. Тому ми створили спеціальну пропозицію, що допомагає батькам зекономити до 20% на рік на відвідуванні лікарів. 


Обирайте цей пакет послуг та будьте впевнені, що ваш малюк отримає професійний нагляд за найнижчою ціною. Оформити можна для дитини до 2-х місяців 💙

Наші принципи та цінності

Ті сімʼї, які з нами вже давно, то встигли помітити стабільність команди.  Адже наш секрет у створенні комфортних умов не тільки для роботи професійних лікарів, але і їхнього розвитку. Засновниця центру завжди мотивує нас навчатись і опановувати нові сучасні методики діагностики хвороб, цікавитись останніми рекомендаціями щодо виховання та догляду за дітками різного віку.

Навчання лікарів

Життя швидке та нестабільне, особливо в нашій любій країні, графік педіатрів сформований таким чином, щоб будь-яка крихітка в гострому стані могла потрапити на прийом протягом декількох годин. Адже ми турбуємось про кожного маленького суперпацієнта не тільки на словах!

Термінова допомога

Ми створили медичну екосистему, яка охоплює усі найнеобхідніші медичні послуги, аналізи, дослідження, консультації та програми корекції розвитку, які потрібні дитині протягом дорослішання. Усі найважливіші лікарі, ЕЕГ, УЗД, ЕКГ, Томатіс, БАК, нейросонографія, доплерографія та ще багато всього іншого, аби бути надійною підтримкою кожної сімʼї.

Усе в одному місці

Ми спеціалізуємось саме на дитячій медицині, тому одним з основних критеріїв для відбору лікарів є любов до дітей! Жодних виключень чи поступок. Наш медичний центр - це осередок формування особливої дружньої й турботливої культури ставлення до маленьких пацієнтів.

Турботливі лікарі

Віримо, що хороший дитячий лікар має бути емпатичним і зрозумілим для батьків, а не набундюченим і холодним. Наші фахівці завжди готові відповісти на всі ваші питання та простими словами пояснити хворобу, лікування та наслідки його відсутності. А ще ми знаємо все про сучасні гаджети для спрощення життя батьків - коло на шию, слінги, небулайзер, підігрівач сумішей і таке інше, тільки запитайте!

Лікуємо професійно та зрозуміло

Ми - невеличкий медичний центр, у нас немає сотень спеціалістів, а є тільки найважливіші та перевірені роками. За період дорослішання дітки встигають познайомитись та подружитись з усією нашою командою. У нас з батьками з'являються свої жарти та теплі спогади про найважливіші моменти, саме це створює дружню атмосферу й стирає ті неприємні емоції, які в нас за все життя встигли сформувати класичні лікарні.

Дружня атмосфера

Наталия Чернега

Основательница нашего медицинского центра, заботливый педиатр и детский гастроэнтеролог

Олена Олабіна

Заботливый педиатр, детский иммунолог, инфекционист, руководитель направления педиатрии 

Ганна Небувайло

Заботливый педиатр

Тетяна Рижутіна

Заботливый неонатолог

Маргарита Спільник

Турботливий невролог, реабілітолог, керівник напряму дитячого розвитку

Записуйтесь на ознайомчий візит

Познайомитесь зі своїм турботливим педіатром та подивіться, який простір ми створили для комфортного лікування малюків. За спеціальною вартістю 550 грн (замість 730 грн, 30 хв).

Дякуємо, що обрали нас. Ми потурбуємось про крихітку та завжди будемо раді відповісти на всі ваші питання про батьківство.

Максимович Наталия

Практический психолог

Антонюк Анастасия

Психолог, АВА-терапевт

Антонюк Анастасія

Психолог, АВА-терапевт

Савчук Алима

Логопед, АВА-терапевт

Савчук Аліма

Логопед, АВА-терапевт

Максимович Наталія

Практичний психолог

bottom of page