top of page

БАК (Біоакустична корекція)

БАК

Немедикаментозні методи лікування (такі як біоакустична корекція, Томатіс, мікрополярізація) останнім часом набирають все більшої популярності, все краще розвиваються. Це дало можливість допомагати дітям з РАС, СДУГ, затримкою мовлення, затримкою розвитку, ДЦП, психічними розладами. Тут ми розглянемо терапію, яка називається біоакустичною корекцією (бак).


Біоакустична корекція (бак) – це один з немедикаментозних методів лікування захворювань центральної нервової системи, метою якого є стимуляція нейропластичності мозку (здатності підлаштовуватися під нову інформацію). 


Дана методика радує своєю ефективністю вже двадцять років. У цій терапії використовуються різні акустичні стимули, які відображають біоелектричну діяльність мозку. Якщо говорити простіше, то ми в реальному часі слухаємо музику, що грає всередині нас, в нашому мозку, але вона посилена і перетворена в доступну для слуху. ЕЕГ (електроенцефалографія) зчитується завдяки 4-м датчикам, які розташовані зліва і праворуч на лобі й потилиці. Вона проходить через комп’ютер, де перетворюється в звук, а потім надходить на акустичну систему, відтворюючи пацієнтові його «внутрішню музику» в реальному часі. Тобто сигнали виникають в голові, проходять через комп’ютер і повертаються до людини, дозволяючи почути їх. 


Важливими умовами для правильної терапії є:

1. Гучність звучання (встановлюються окремо для кожного каналу ЕЕГ)

2. Форма звуку (вокальна, інструментальна, вербальна)

3. Інтенсивність звуку (від 10% до 100%)

4. Тривалість процедури (від 1 до 25 хвилин).


Протипоказано проводити БАК при:

1. Гострих інфекційних захворюваннях

2. Гіпертонічній кризі

3. Ранньому післяопераційному періоді

4. Гострих порушеннях мозкового і спинального кровообігу в найгострішому і гострому періодах

5. Інфаркті міокарда в найгострішій і гострій стадіях

6. ВЧМТ, ЗЧМТ гострий період

7. Гострих запальних захворюваннях головного мозку

8. Гострому геморагічному синдромі

9. Психічних захворюваннях в стадії декомпенсації

10. Обережно – при епілепсії.


Хоч обмежень за віком і немає, але найкращі результати БАК приносить, якщо застосовувати її до дітей, так як нейропластичність у них вища і мозок легше адаптується до нової інформації.


БАК (біоакустична корекція) допомагає при енурезі (нетримання сечі), синдромі дефіциту уваги з гіперактивністю (СДУГ), РАС (розлади аутистичного спектру), ДЦП, затримці розвитку усного мовлення, проблеми з письмовою мовою, неврозах, невротичних розладах, порушеннях психічного розвитку. Зазвичай призначається від 15 процедур по 20-25 хвилин, але при РАС від 10 до 15 процедур. Результати починають проявлятися в основному до кінця курсу, але при відстроченому ефекті можуть бути і через місяць після закінчення терапії.


БАК – терапія добре поєднується з мануальною терапією, остеопатією, голкорефлексотерапією, сеансами масажу.


При проведенні БАК можливі такі побічні ефекти (тимчасові): Рухове розгальмування, порушення сну, зрідка нетримання сечі, емоційна лабільність.


Як проходять процедури?

При реєстрації ЕЕГ усі сигнали одночасно і незалежно один від одного перетворюються на акустичні, що чує пацієнт через стереофонічні навушники. Пацієнти не працюють із звуком в період проведення процедури, проте "слухають роботу власного мозку". Ця обставина є важливим чинником застосування методики БАК для хворих будь-яких віків при будь-якій мірі прояву когнітивно-вольової сфери.


Завдяки своїй немедикаментозності БАК має можливість впливати на мозок дитини, не завдаючи шкоди організму і допомагаючи дітям з РАС (розлади аутистичного спектру/аутизм), СДУГ (синдром дефіциту уваги), ДЦП (дитячий церебральний параліч), затримкою розвитку, затримкою мовлення, порушеннями письмовогоі усного мовлення.


Преимущества

В нашем медицинском центре работают только опытные специалисты, обладающие основательным образованием и опытом работы. У нас есть официальная лицензия от Министерства здравоохранения Украины и вовремя проходим все необходимые проверки. Наши врачи, кроме обязательных курсов повышения квалификации, также имеют сертификаты и дипломы признанных мировых образовательных учреждений.

Квалифицированные врачи

Используйте нашу кэшбек приложение и получайте бонусы за прививки, пакетные услуги и просто до дня рождения малыша. Тратить бонусы можно на любые консультации врачей медицинского центра.

Кэшбек за вакцинацию

Мы разработали пакеты услуг, объединяющих консультации, анализы и исследования обязательные для первого года жизни малыша. Приобретая пакет услуг, вы остаетесь защищенными от повышения цен на срок, предусмотренный пакетом, а также сможете сэкономить до 20% от полной стоимости всех услуг включенных в пакет.

Экономия на посещении врачей до 20%

Грудное вскармливание для молодой мамы может быть непонятным или сложным. Поэтому у нас есть специалист, который помогает маме разобраться с процессом и правилами. С этим консультантом можно обсудить любые вопросы, возникающие в процессе кормления.

Консультация по грудному вскармливанию

На базе медицинского центра "Педиатр и Я" мы создали команду специалистов, которая следит за правильным развитием малыша. Вместе мы диагностируем и производим коррекцию РАС, задержки речи, сложного поведения, гиперактивности и сенсорной дезориентации.

Диагностика и коррекция особенностей развития

Современные привычки питаться очень сильно влияют на детей, особенно от двух до восьми лет. Появляется зависимость от сладостей, фастфуда, соков, а появление полезной пищи на столе провоцирует истерики и манипуляции. Мы поможем вам избавиться от таких проблем и избежать полного отказа от еды, ожирения, анорексии или булимии.

Школа детского питания

bottom of page