top of page
Заняття з логопедом у м. Київ. Консультації турботливого логопеда | Педіатр і Я

Логопед – це спеціаліст, який не тільки виправляє вимову звуків, але й займається всебічним розвитком дитини.


Що входить у сферу роботи логопеда?

• розвитку уваги, зорового і слухового сприйняття;

• пам’яті та мислення;

• допомагає збільшити словниковий запас та покращити зв'язне мовлення.


Результат батьки бачать вже після декількох занять з логопедом. Окрім того, що дитина починає говорити краще й запам'ятовувати. Вона також стає більш слухняною та краще обдумує свої вчинки. Саме цей ефект пов'язаний з розвитком мислення та пришвидшенням цього процесу.


Уперше ми рекомендуємо звертатись до логопеда у 2-3 роки, саме в цьому віці мовлення починає активно формуватися.


Ознаки, що варто звернутись до логопеда:

• дитина не правильно вимовляє звуки;

• не використовує й не запам’ятовує нові слова;

• не агукає, не говорить;

• у певний момент перестала говорити.


Записуйтесь на заняття до нашого логопеда-дефектолога, ми допоможемо вам якісно запустити або корегувати мовлення дитини та покращити її інтелектуальні здібності. Для запису заповнюйте форму.

Заняття з логопедом

Наші принципи та цінності

Ті сімʼї, які з нами вже давно, то встигли помітити стабільність команди.  Адже наш секрет у створенні комфортних умов не тільки для роботи професійних лікарів, але і їхнього розвитку. Засновниця центру завжди мотивує нас навчатись і опановувати нові сучасні методики діагностики хвороб, цікавитись останніми рекомендаціями щодо виховання та догляду за дітками різного віку.

Навчання лікарів

Життя швидке та нестабільне, особливо в нашій любій країні, графік педіатрів сформований таким чином, щоб будь-яка крихітка в гострому стані могла потрапити на прийом протягом декількох годин. Адже ми турбуємось про кожного маленького суперпацієнта не тільки на словах!

Термінова допомога

Ми створили медичну екосистему, яка охоплює усі найнеобхідніші медичні послуги, аналізи, дослідження, консультації та програми корекції розвитку, які потрібні дитині протягом дорослішання. Усі найважливіші лікарі, ЕЕГ, УЗД, ЕКГ, Томатіс, БАК, нейросонографія, доплерографія та ще багато всього іншого, аби бути надійною підтримкою кожної сімʼї.

Усе в одному місці

Ми спеціалізуємось саме на дитячій медицині, тому одним з основних критеріїв для відбору лікарів є любов до дітей! Жодних виключень чи поступок. Наш медичний центр - це осередок формування особливої дружньої й турботливої культури ставлення до маленьких пацієнтів.

Турботливі лікарі

Віримо, що хороший дитячий лікар має бути емпатичним і зрозумілим для батьків, а не набундюченим і холодним. Наші фахівці завжди готові відповісти на всі ваші питання та простими словами пояснити хворобу, лікування та наслідки його відсутності. А ще ми знаємо все про сучасні гаджети для спрощення життя батьків - коло на шию, слінги, небулайзер, підігрівач сумішей і таке інше, тільки запитайте!

Лікуємо професійно та зрозуміло

Ми - невеличкий медичний центр, у нас немає сотень спеціалістів, а є тільки найважливіші та перевірені роками. За період дорослішання дітки встигають познайомитись та подружитись з усією нашою командою. У нас з батьками з'являються свої жарти та теплі спогади про найважливіші моменти, саме це створює дружню атмосферу й стирає ті неприємні емоції, які в нас за все життя встигли сформувати класичні лікарні.

Дружня атмосфера

bottom of page