top of page

Заняття з логопедом

Заняття з логопедом

Логопед – це спеціаліст, який не тільки виправляє вимову звуків, але й займається всебічним розвитком дитини.


Що входить у сферу роботи логопеда?

• розвитку уваги, зорового і слухового сприйняття;

• пам’яті та мислення;

• допомагає збільшити словниковий запас та покращити зв'язне мовлення.


Результат батьки бачать вже після декількох занять з логопедом. Окрім того, що дитина починає говорити краще й запам'ятовувати. Вона також стає більш слухняною та краще обдумує свої вчинки. Саме цей ефект пов'язаний з розвитком мислення та пришвидшенням цього процесу.


Уперше ми рекомендуємо звертатись до логопеда у 2-3 роки, саме в цьому віці мовлення починає активно формуватися.


Ознаки, що варто звернутись до логопеда:

• дитина не правильно вимовляє звуки;

• не використовує й не запам’ятовує нові слова;

• не агукає, не говорить;

• у певний момент перестала говорити.


Записуйтесь на заняття до нашого логопеда-дефектолога, ми допоможемо вам якісно запустити або корегувати мовлення дитини та покращити її інтелектуальні здібності. Для запису заповнюйте форму.

Переваги

У нашому медичному центрі працюють лише досвідчені спеціалісти, які мають грунтовну освіту та досвід роботи. Ми маємо офіційну ліцензію від Міністерства охорони здоров'я України та вчасно проходимо всі необхідні перевірки. Наші лікарі, окрім обов'язкових курсів підвищення кваліфікації, також мають сертифікати й дипломи визнаних світових медичних закладів освіти.

Кваліфіковані лікарі

Використовуйте нашу кешбек програму та отримуйте бонуси за щеплення, пакетні послуги та просто до дня народження малюка. Витрачати бонуси можна на будь-які консультації лікарів медичного центру.

Кешбек за вакцинацію

Ми розробили пакети послуг, які поєднують консультації, аналізи та дослідження обов'язкові для першого року життя малюка. Придбавши пакет послуг, ви залишаєтесь захищеними від підвищення цін на термін передбачений пакетом, а також зможете зекономити до 20% від повної вартості всіх послуг включених в пакет.

Економія на відвідуванні лікарів до 20%

Грудне вигодовування для молодої мами може бути незрозумілим або складним. Тому ми маємо спеціаліста, який допомагає мамі розібратись з процесом та правилами. З цим консультантом ви можете обговорити будь-які питання, що виникають у процесі годування.

Консультація з грудного вигодовування

На базі медичного центру "Педіатр і Я" ми створили команду спеціалістів, яка стежить за правильним розвитком вашого малюка. Разом ми діагностуємо та проводимо корекцію РАС, затримки мовлення, складної поведінки, гіперактивності та сенсорної дезорієнтації.

Діагностика та корекція особливостей розвитку

Сучасні звички харчуватись дуже сильно впливають на дітей, особливо від двох до восьми років. З'являється залежність від солодощів, фастфуду, соків, а поява корисної їжі на столі провокує істерики та маніпуляції. Ми допоможемо вам позбавитись таких проблем та уникнути повної відмови від їжі, ожиріння, анорексії або булімії.

Школа дитячого харчування

bottom of page