top of page
Томатіс. Терапія за методикою Томатіс-Бессона у м. Київ | Педіатр і Я

Методика Томатіс-Бессона — це система аудіотренувань, що складається з шести курсів, яка покращує сприйняття інформації на слух, а також її обробку ⚡️


«Ефект Томатіса» – це раптові переходи від низьких частот до високих. Таке чергування відбувається не тільки на рівні вуха, а й кістки, адже у навушниках вбудований кістковий вібратор, який і забезпечує подачу сигналів на черепні кістки. Зміна частоти може відбуватися абсолютно спонтанно. Це унікальний метод, який з успіхом використовується вже в 75 країнах. Метод Томатіса був вперше використаний в 1958 році. Це високотехнологічна система звукових тренувань, спрямована на активізацію мозкової діяльності з метою поліпшення основних мозкових функцій. Такий ефект досягається за рахунок подвійного чергування частот.


Завдяки цій терапії створюються нові нейронні зв’язки, поліпшується взаємодія між клітинами, а нейронна мережа вчиться впродовж тривалого періоду концентрувати увагу на новій для неї інформації. Зазвичай результати починають з’являтися вже під час першого курсу.


Кому необхідна?

• дітям з симптомом дефіциту уваги з гіперактивністю (СДУГ)

• малюкам із затримками розвитку

• діткам з порушеннями аутистичного спектра

• хлопчикам та дівчатам з порушеннями писемного мовлення, вестибулярного апарату, заїкання, алалії

• дітям з сенсорною дезінтеграцією


Діткам без особливостей у розвитку ця терапія допомагає пришвидшити засвоєння нової інформації та оволодінню навичками, покращити успішність у школі та спілкуванні з оточуючими.


З власного досвіду можемо розказати успішні історії наших маленьких пацієнтів, що працювали в рамках декількох курсів цієї терапії. Малюки з РАС і СДУГ показували не просто хороші результати, а чудові. Записуйтесь на первинну консультацію невролога перед початком курсу Томатісу нашому дитячому медичному центрі в Голосіївському районі Києва!


Томатіс-Бессон

Наші принципи та цінності

Ті сімʼї, які з нами вже давно, то встигли помітити стабільність команди.  Адже наш секрет у створенні комфортних умов не тільки для роботи професійних лікарів, але і їхнього розвитку. Засновниця центру завжди мотивує нас навчатись і опановувати нові сучасні методики діагностики хвороб, цікавитись останніми рекомендаціями щодо виховання та догляду за дітками різного віку.

Навчання лікарів

Життя швидке та нестабільне, особливо в нашій любій країні, графік педіатрів сформований таким чином, щоб будь-яка крихітка в гострому стані могла потрапити на прийом протягом декількох годин. Адже ми турбуємось про кожного маленького суперпацієнта не тільки на словах!

Термінова допомога

Ми створили медичну екосистему, яка охоплює усі найнеобхідніші медичні послуги, аналізи, дослідження, консультації та програми корекції розвитку, які потрібні дитині протягом дорослішання. Усі найважливіші лікарі, ЕЕГ, УЗД, ЕКГ, Томатіс, БАК, нейросонографія, доплерографія та ще багато всього іншого, аби бути надійною підтримкою кожної сімʼї.

Усе в одному місці

Ми спеціалізуємось саме на дитячій медицині, тому одним з основних критеріїв для відбору лікарів є любов до дітей! Жодних виключень чи поступок. Наш медичний центр - це осередок формування особливої дружньої й турботливої культури ставлення до маленьких пацієнтів.

Турботливі лікарі

Віримо, що хороший дитячий лікар має бути емпатичним і зрозумілим для батьків, а не набундюченим і холодним. Наші фахівці завжди готові відповісти на всі ваші питання та простими словами пояснити хворобу, лікування та наслідки його відсутності. А ще ми знаємо все про сучасні гаджети для спрощення життя батьків - коло на шию, слінги, небулайзер, підігрівач сумішей і таке інше, тільки запитайте!

Лікуємо професійно та зрозуміло

Ми - невеличкий медичний центр, у нас немає сотень спеціалістів, а є тільки найважливіші та перевірені роками. За період дорослішання дітки встигають познайомитись та подружитись з усією нашою командою. У нас з батьками з'являються свої жарти та теплі спогади про найважливіші моменти, саме це створює дружню атмосферу й стирає ті неприємні емоції, які в нас за все життя встигли сформувати класичні лікарні.

Дружня атмосфера

bottom of page