top of page

Томатіс-Бессон

Томатіс

Методика Томатіс-Бессона — це система аудіотренувань, що складається з шести курсів, яка покращує сприйняття інформації на слух, а також її обробку ⚡️


«Ефект Томатіса» – це раптові переходи від низьких частот до високих. Таке чергування відбувається не тільки на рівні вуха, а й кістки, адже у навушниках вбудований кістковий вібратор, який і забезпечує подачу сигналів на черепні кістки. Зміна частоти може відбуватися абсолютно спонтанно. Це унікальний метод, який з успіхом використовується вже в 75 країнах. Метод Томатіса був вперше використаний в 1958 році. Це високотехнологічна система звукових тренувань, спрямована на активізацію мозкової діяльності з метою поліпшення основних мозкових функцій. Такий ефект досягається за рахунок подвійного чергування частот.


Завдяки цій терапії створюються нові нейронні зв’язки, поліпшується взаємодія між клітинами, а нейронна мережа вчиться впродовж тривалого періоду концентрувати увагу на новій для неї інформації. Зазвичай результати починають з’являтися вже під час першого курсу.


Кому необхідна?

• дітям з симптомом дефіциту уваги з гіперактивністю (СДУГ)

• малюкам із затримками розвитку

• діткам з порушеннями аутистичного спектра

• хлопчикам та дівчатам з порушеннями писемного мовлення, вестибулярного апарату, заїкання, алалії

• дітям з сенсорною дезінтеграцією


Діткам без особливостей у розвитку ця терапія допомагає пришвидшити засвоєння нової інформації та оволодінню навичками, покращити успішність у школі та спілкуванні з оточуючими.


З власного досвіду можемо розказати успішні історії наших маленьких пацієнтів, що працювали в рамках декількох курсів цієї терапії. Малюки з РАС і СДУГ показували не просто хороші результати, а чудові. Записуйтесь на первинну консультацію невролога перед початком курсу Томатісу нашому дитячому медичному центрі в Голосіївському районі Києва!


Переваги

У нашому медичному центрі працюють лише досвідчені спеціалісти, які мають грунтовну освіту та досвід роботи. Ми маємо офіційну ліцензію від Міністерства охорони здоров'я України та вчасно проходимо всі необхідні перевірки. Наші лікарі, окрім обов'язкових курсів підвищення кваліфікації, також мають сертифікати й дипломи визнаних світових медичних закладів освіти.

Кваліфіковані лікарі

Використовуйте нашу кешбек програму та отримуйте бонуси за щеплення, пакетні послуги та просто до дня народження малюка. Витрачати бонуси можна на будь-які консультації лікарів медичного центру.

Кешбек за вакцинацію

Ми розробили пакети послуг, які поєднують консультації, аналізи та дослідження обов'язкові для першого року життя малюка. Придбавши пакет послуг, ви залишаєтесь захищеними від підвищення цін на термін передбачений пакетом, а також зможете зекономити до 20% від повної вартості всіх послуг включених в пакет.

Економія на відвідуванні лікарів до 20%

Грудне вигодовування для молодої мами може бути незрозумілим або складним. Тому ми маємо спеціаліста, який допомагає мамі розібратись з процесом та правилами. З цим консультантом ви можете обговорити будь-які питання, що виникають у процесі годування.

Консультація з грудного вигодовування

На базі медичного центру "Педіатр і Я" ми створили команду спеціалістів, яка стежить за правильним розвитком вашого малюка. Разом ми діагностуємо та проводимо корекцію РАС, затримки мовлення, складної поведінки, гіперактивності та сенсорної дезорієнтації.

Діагностика та корекція особливостей розвитку

Сучасні звички харчуватись дуже сильно впливають на дітей, особливо від двох до восьми років. З'являється залежність від солодощів, фастфуду, соків, а поява корисної їжі на столі провокує істерики та маніпуляції. Ми допоможемо вам позбавитись таких проблем та уникнути повної відмови від їжі, ожиріння, анорексії або булімії.

Школа дитячого харчування

bottom of page