top of page
ТМКП

Транскраніальна мікрополяризація (ТКМП) —

це процедура для покращення діяльності мозку, головною особливістю якої є безпека і безболісність. Мікрополяризація сприяє відновленню порушених функціональних зв'язків нервової системи у пацієнтів різного віку, а особливо в діток, при багатьох захворюваннях. Процедура здійснюється шляхом закріплення електродів на певні зони голови і в середньому триває 20 хвилин впродовж 10-12 сеансів.


Сьогодні в науковому світі мікрополяризація зарекомендувала себе як метод, який досягає великих результатів в корекції і лікуванні дітей, у яких спостерігаються наступні порушення і синдроми:

  • затримка психічного розвитку (ЗПР)

  • затримка психомовного розвитку (ЗПМР)

  • низької концентрації уваги і гіперактивності (СДУГ)

  • розладах аутистичного спектру (РАС)


Так само цей метод використовується при труднощах у соціальній адаптації, і підвищення успішності в школі.


Ми рекомендуємо проводити мікрополяризацію у комплексі з біоакустичною корекцією. Оскільки метод біоакустичної корекції у поєднанні з мікрополяризацією показує якісні динамічні зміни вже в ході самого зайняття. Так само комплекс, що складається з цих двох методів, підвищує ефективність терапевтичного ефекту, а саме стабілізацію емоційного стану дитини, і підвищення мовних здібностей. Записуйтесь на транскраніальну мікрополяризацію в нашому медичному центрі, ми допоможемо провести якісну корекцію психічного, мовного, інтелектуального розвитку вашого малюка. З нами вже понад 250 сімей позбулися проблем з затримкою розвитку в діток.


Транскраніальна мікрополяризація (ТКМП)

Наші принципи та цінності

Ті сімʼї, які з нами вже давно, то встигли помітити стабільність команди.  Адже наш секрет у створенні комфортних умов не тільки для роботи професійних лікарів, але і їхнього розвитку. Засновниця центру завжди мотивує нас навчатись і опановувати нові сучасні методики діагностики хвороб, цікавитись останніми рекомендаціями щодо виховання та догляду за дітками різного віку.

Навчання лікарів

Життя швидке та нестабільне, особливо в нашій любій країні, графік педіатрів сформований таким чином, щоб будь-яка крихітка в гострому стані могла потрапити на прийом протягом декількох годин. Адже ми турбуємось про кожного маленького суперпацієнта не тільки на словах!

Термінова допомога

Ми створили медичну екосистему, яка охоплює усі найнеобхідніші медичні послуги, аналізи, дослідження, консультації та програми корекції розвитку, які потрібні дитині протягом дорослішання. Усі найважливіші лікарі, ЕЕГ, УЗД, ЕКГ, Томатіс, БАК, нейросонографія, доплерографія та ще багато всього іншого, аби бути надійною підтримкою кожної сімʼї.

Усе в одному місці

Ми спеціалізуємось саме на дитячій медицині, тому одним з основних критеріїв для відбору лікарів є любов до дітей! Жодних виключень чи поступок. Наш медичний центр - це осередок формування особливої дружньої й турботливої культури ставлення до маленьких пацієнтів.

Турботливі лікарі

Віримо, що хороший дитячий лікар має бути емпатичним і зрозумілим для батьків, а не набундюченим і холодним. Наші фахівці завжди готові відповісти на всі ваші питання та простими словами пояснити хворобу, лікування та наслідки його відсутності. А ще ми знаємо все про сучасні гаджети для спрощення життя батьків - коло на шию, слінги, небулайзер, підігрівач сумішей і таке інше, тільки запитайте!

Лікуємо професійно та зрозуміло

Ми - невеличкий медичний центр, у нас немає сотень спеціалістів, а є тільки найважливіші та перевірені роками. За період дорослішання дітки встигають познайомитись та подружитись з усією нашою командою. У нас з батьками з'являються свої жарти та теплі спогади про найважливіші моменти, саме це створює дружню атмосферу й стирає ті неприємні емоції, які в нас за все життя встигли сформувати класичні лікарні.

Дружня атмосфера

bottom of page