top of page

Транскраніальна мікрополяризація (ТКМП)

ТМКП

Транскраніальна мікрополяризація (ТКМП) —

це процедура для покращення діяльності мозку, головною особливістю якої є безпека і безболісність. Мікрополяризація сприяє відновленню порушених функціональних зв'язків нервової системи у пацієнтів різного віку, а особливо в діток, при багатьох захворюваннях. Процедура здійснюється шляхом закріплення електродів на певні зони голови і в середньому триває 20 хвилин впродовж 10-12 сеансів.


Сьогодні в науковому світі мікрополяризація зарекомендувала себе як метод, який досягає великих результатів в корекції і лікуванні дітей, у яких спостерігаються наступні порушення і синдроми:

  • затримка психічного розвитку (ЗПР)

  • затримка психомовного розвитку (ЗПМР)

  • низької концентрації уваги і гіперактивності (СДУГ)

  • розладах аутистичного спектру (РАС)


Так само цей метод використовується при труднощах у соціальній адаптації, і підвищення успішності в школі.


Ми рекомендуємо проводити мікрополяризацію у комплексі з біоакустичною корекцією. Оскільки метод біоакустичної корекції у поєднанні з мікрополяризацією показує якісні динамічні зміни вже в ході самого зайняття. Так само комплекс, що складається з цих двох методів, підвищує ефективність терапевтичного ефекту, а саме стабілізацію емоційного стану дитини, і підвищення мовних здібностей. Записуйтесь на транскраніальну мікрополяризацію в нашому медичному центрі, ми допоможемо провести якісну корекцію психічного, мовного, інтелектуального розвитку вашого малюка. З нами вже понад 250 сімей позбулися проблем з затримкою розвитку в діток.


Переваги

У нашому медичному центрі працюють лише досвідчені спеціалісти, які мають грунтовну освіту та досвід роботи. Ми маємо офіційну ліцензію від Міністерства охорони здоров'я України та вчасно проходимо всі необхідні перевірки. Наші лікарі, окрім обов'язкових курсів підвищення кваліфікації, також мають сертифікати й дипломи визнаних світових медичних закладів освіти.

Кваліфіковані лікарі

Використовуйте нашу кешбек програму та отримуйте бонуси за щеплення, пакетні послуги та просто до дня народження малюка. Витрачати бонуси можна на будь-які консультації лікарів медичного центру.

Кешбек за вакцинацію

Ми розробили пакети послуг, які поєднують консультації, аналізи та дослідження обов'язкові для першого року життя малюка. Придбавши пакет послуг, ви залишаєтесь захищеними від підвищення цін на термін передбачений пакетом, а також зможете зекономити до 20% від повної вартості всіх послуг включених в пакет.

Економія на відвідуванні лікарів до 20%

Грудне вигодовування для молодої мами може бути незрозумілим або складним. Тому ми маємо спеціаліста, який допомагає мамі розібратись з процесом та правилами. З цим консультантом ви можете обговорити будь-які питання, що виникають у процесі годування.

Консультація з грудного вигодовування

На базі медичного центру "Педіатр і Я" ми створили команду спеціалістів, яка стежить за правильним розвитком вашого малюка. Разом ми діагностуємо та проводимо корекцію РАС, затримки мовлення, складної поведінки, гіперактивності та сенсорної дезорієнтації.

Діагностика та корекція особливостей розвитку

Сучасні звички харчуватись дуже сильно впливають на дітей, особливо від двох до восьми років. З'являється залежність від солодощів, фастфуду, соків, а поява корисної їжі на столі провокує істерики та маніпуляції. Ми допоможемо вам позбавитись таких проблем та уникнути повної відмови від їжі, ожиріння, анорексії або булімії.

Школа дитячого харчування

bottom of page