top of page

ЕЕГ

ЕЕГ

Електроенцефалографія — це метод обстеження, який допомагає визначити функціональну активність головного мозку. Він реєструє електричний потенціал мозку. Оскільки нервові клітини мають властивість генерувати й проводити електричні імпульси, методика ЕЕГ дозволяє правильно визначити не лише стан активності мозку, але й етапи якісного розвитку біоелектричної активності головного мозку протягом перших років життя дитини.Електроенцефалографія допомагає оцінити наявність патологічних змін активності мозку при різних захворюваннях центральної нервової системи.


Саме тому ЕЕГ — це метод діагностики, який рекомендовано робити діткам з перших років життя, а також дорослим при різних порушеннях роботи головного мозку. Зазвичай електроенцефалографія призначається неврологом або психіатром. Симптоми та стани при яких необхідно робити ЕЕГ:

• судоми• непритомність• головний біль• підвищена збудливість або роздратованість• підозра на епілепсію• затримка мовленнєвого та/або психічного розвитку• контроль ефективності лікування


ЕЕГ проводиться в різних станах активності, а саме в період денної активності, під час сну, ба навіть активної фізичної або розумової діяльності. Загалом запис електроенцефалографії показує роботу мозку людини. Це дослідження є абсолютно безпечним та проводиться шляхом накладання спеціальних електродів на поверхню голови. Електроди накладаються як шапочка, а саме дослідження триває протягом 10-15 хвилин, упродовж яких проводяться різні функціональні проби — пацієнт закриває очі, глибоко дихає та інше.Якщо в результатів звичайної процедури, проведеної в денні години, не достатньо або вона сумнівна, у такому випадку рекомендовано добовий або нічний моніторинг.У нашому дитячому медичному центрі “Педіатр і Я” в Києві ми проводимо ЕЕГ для найменших діток та дорослих. Невролог центру “Педіатр і Я” має 15 років досвіду роботи та понад 400 схвальних відгуків на всіх медичних платформах. Записуйтесь на консультацію та ЕЕГ, ми допоможемо розв’язати будь-які проблеми.


Наші принципи та цінності

Ті сімʼї, які з нами вже давно, то встигли помітити стабільність команди.  Адже наш секрет у створенні комфортних умов не тільки для роботи професійних лікарів, але і їхнього розвитку. Засновниця центру завжди мотивує нас навчатись і опановувати нові сучасні методики діагностики хвороб, цікавитись останніми рекомендаціями щодо виховання та догляду за дітками різного віку.

Навчання лікарів

Життя швидке та нестабільне, особливо в нашій любій країні, графік педіатрів сформований таким чином, щоб будь-яка крихітка в гострому стані могла потрапити на прийом протягом декількох годин. Адже ми турбуємось про кожного маленького суперпацієнта не тільки на словах!

Термінова допомога

Ми створили медичну екосистему, яка охоплює усі найнеобхідніші медичні послуги, аналізи, дослідження, консультації та програми корекції розвитку, які потрібні дитині протягом дорослішання. Усі найважливіші лікарі, ЕЕГ, УЗД, ЕКГ, Томатіс, БАК, нейросонографія, доплерографія та ще багато всього іншого, аби бути надійною підтримкою кожної сімʼї.

Усе в одному місці

Ми спеціалізуємось саме на дитячій медицині, тому одним з основних критеріїв для відбору лікарів є любов до дітей! Жодних виключень чи поступок. Наш медичний центр - це осередок формування особливої дружньої й турботливої культури ставлення до маленьких пацієнтів.

Турботливі лікарі

Віримо, що хороший дитячий лікар має бути емпатичним і зрозумілим для батьків, а не набундюченим і холодним. Наші фахівці завжди готові відповісти на всі ваші питання та простими словами пояснити хворобу, лікування та наслідки його відсутності. А ще ми знаємо все про сучасні гаджети для спрощення життя батьків - коло на шию, слінги, небулайзер, підігрівач сумішей і таке інше, тільки запитайте!

Лікуємо професійно та зрозуміло

Ми - невеличкий медичний центр, у нас немає сотень спеціалістів, а є тільки найважливіші та перевірені роками. За період дорослішання дітки встигають познайомитись та подружитись з усією нашою командою. У нас з батьками з'являються свої жарти та теплі спогади про найважливіші моменти, саме це створює дружню атмосферу й стирає ті неприємні емоції, які в нас за все життя встигли сформувати класичні лікарні.

Дружня атмосфера

bottom of page