top of page

ЕЕГ

ЕЕГ

Електроенцефалографія — це метод обстеження, який допомагає визначити функціональну активність головного мозку. Він реєструє електричний потенціал мозку. Оскільки нервові клітини мають властивість генерувати й проводити електричні імпульси, методика ЕЕГ дозволяє правильно визначити не лише стан активності мозку, але й етапи якісного розвитку біоелектричної активності головного мозку протягом перших років життя дитини.Електроенцефалографія допомагає оцінити наявність патологічних змін активності мозку при різних захворюваннях центральної нервової системи.


Саме тому ЕЕГ — це метод діагностики, який рекомендовано робити діткам з перших років життя, а також дорослим при різних порушеннях роботи головного мозку. Зазвичай електроенцефалографія призначається неврологом або психіатром. Симптоми та стани при яких необхідно робити ЕЕГ:

• судоми• непритомність• головний біль• підвищена збудливість або роздратованість• підозра на епілепсію• затримка мовленнєвого та/або психічного розвитку• контроль ефективності лікування


ЕЕГ проводиться в різних станах активності, а саме в період денної активності, під час сну, ба навіть активної фізичної або розумової діяльності. Загалом запис електроенцефалографії показує роботу мозку людини. Це дослідження є абсолютно безпечним та проводиться шляхом накладання спеціальних електродів на поверхню голови. Електроди накладаються як шапочка, а саме дослідження триває протягом 10-15 хвилин, упродовж яких проводяться різні функціональні проби — пацієнт закриває очі, глибоко дихає та інше.Якщо в результатів звичайної процедури, проведеної в денні години, не достатньо або вона сумнівна, у такому випадку рекомендовано добовий або нічний моніторинг.У нашому дитячому медичному центрі “Педіатр і Я” в Києві ми проводимо ЕЕГ для найменших діток та дорослих. Невролог центру “Педіатр і Я” має 15 років досвіду роботи та понад 400 схвальних відгуків на всіх медичних платформах. Записуйтесь на консультацію та ЕЕГ, ми допоможемо розв’язати будь-які проблеми.


Переваги

У нашому медичному центрі працюють лише досвідчені спеціалісти, які мають грунтовну освіту та досвід роботи. Ми маємо офіційну ліцензію від Міністерства охорони здоров'я України та вчасно проходимо всі необхідні перевірки. Наші лікарі, окрім обов'язкових курсів підвищення кваліфікації, також мають сертифікати й дипломи визнаних світових медичних закладів освіти.

Кваліфіковані лікарі

Використовуйте нашу кешбек програму та отримуйте бонуси за щеплення, пакетні послуги та просто до дня народження малюка. Витрачати бонуси можна на будь-які консультації лікарів медичного центру.

Кешбек за вакцинацію

Ми розробили пакети послуг, які поєднують консультації, аналізи та дослідження обов'язкові для першого року життя малюка. Придбавши пакет послуг, ви залишаєтесь захищеними від підвищення цін на термін передбачений пакетом, а також зможете зекономити до 20% від повної вартості всіх послуг включених в пакет.

Економія на відвідуванні лікарів до 20%

Грудне вигодовування для молодої мами може бути незрозумілим або складним. Тому ми маємо спеціаліста, який допомагає мамі розібратись з процесом та правилами. З цим консультантом ви можете обговорити будь-які питання, що виникають у процесі годування.

Консультація з грудного вигодовування

На базі медичного центру "Педіатр і Я" ми створили команду спеціалістів, яка стежить за правильним розвитком вашого малюка. Разом ми діагностуємо та проводимо корекцію РАС, затримки мовлення, складної поведінки, гіперактивності та сенсорної дезорієнтації.

Діагностика та корекція особливостей розвитку

Сучасні звички харчуватись дуже сильно впливають на дітей, особливо від двох до восьми років. З'являється залежність від солодощів, фастфуду, соків, а поява корисної їжі на столі провокує істерики та маніпуляції. Ми допоможемо вам позбавитись таких проблем та уникнути повної відмови від їжі, ожиріння, анорексії або булімії.

Школа дитячого харчування

bottom of page