top of page

БАК (Біоакустична корекція)

БАК

Немедикаментозні методи лікування (такі як біоакустична корекція, Томатіс, мікрополярізація) останнім часом набирають все більшої популярності, все краще розвиваються. Це дало можливість допомагати дітям з РАС, СДУГ, затримкою мовлення, затримкою розвитку, ДЦП, психічними розладами. Тут ми розглянемо терапію, яка називається біоакустичною корекцією (бак).


Біоакустична корекція (бак) – це один з немедикаментозних методів лікування захворювань центральної нервової системи, метою якого є стимуляція нейропластичності мозку (здатності підлаштовуватися під нову інформацію). 


Дана методика радує своєю ефективністю вже двадцять років. У цій терапії використовуються різні акустичні стимули, які відображають біоелектричну діяльність мозку. Якщо говорити простіше, то ми в реальному часі слухаємо музику, що грає всередині нас, в нашому мозку, але вона посилена і перетворена в доступну для слуху. ЕЕГ (електроенцефалографія) зчитується завдяки 4-м датчикам, які розташовані зліва і праворуч на лобі й потилиці. Вона проходить через комп’ютер, де перетворюється в звук, а потім надходить на акустичну систему, відтворюючи пацієнтові його «внутрішню музику» в реальному часі. Тобто сигнали виникають в голові, проходять через комп’ютер і повертаються до людини, дозволяючи почути їх. 


Важливими умовами для правильної терапії є:

1. Гучність звучання (встановлюються окремо для кожного каналу ЕЕГ)

2. Форма звуку (вокальна, інструментальна, вербальна)

3. Інтенсивність звуку (від 10% до 100%)

4. Тривалість процедури (від 1 до 25 хвилин).


Протипоказано проводити БАК при:

1. Гострих інфекційних захворюваннях

2. Гіпертонічній кризі

3. Ранньому післяопераційному періоді

4. Гострих порушеннях мозкового і спинального кровообігу в найгострішому і гострому періодах

5. Інфаркті міокарда в найгострішій і гострій стадіях

6. ВЧМТ, ЗЧМТ гострий період

7. Гострих запальних захворюваннях головного мозку

8. Гострому геморагічному синдромі

9. Психічних захворюваннях в стадії декомпенсації

10. Обережно – при епілепсії.


Хоч обмежень за віком і немає, але найкращі результати БАК приносить, якщо застосовувати її до дітей, так як нейропластичність у них вища і мозок легше адаптується до нової інформації.


БАК (біоакустична корекція) допомагає при енурезі (нетримання сечі), синдромі дефіциту уваги з гіперактивністю (СДУГ), РАС (розлади аутистичного спектру), ДЦП, затримці розвитку усного мовлення, проблеми з письмовою мовою, неврозах, невротичних розладах, порушеннях психічного розвитку. Зазвичай призначається від 15 процедур по 20-25 хвилин, але при РАС від 10 до 15 процедур. Результати починають проявлятися в основному до кінця курсу, але при відстроченому ефекті можуть бути і через місяць після закінчення терапії.


БАК – терапія добре поєднується з мануальною терапією, остеопатією, голкорефлексотерапією, сеансами масажу.


При проведенні БАК можливі такі побічні ефекти (тимчасові): Рухове розгальмування, порушення сну, зрідка нетримання сечі, емоційна лабільність.


Як проходять процедури?

При реєстрації ЕЕГ усі сигнали одночасно і незалежно один від одного перетворюються на акустичні, що чує пацієнт через стереофонічні навушники. Пацієнти не працюють із звуком в період проведення процедури, проте "слухають роботу власного мозку". Ця обставина є важливим чинником застосування методики БАК для хворих будь-яких віків при будь-якій мірі прояву когнітивно-вольової сфери.


Завдяки своїй немедикаментозності БАК має можливість впливати на мозок дитини, не завдаючи шкоди організму і допомагаючи дітям з РАС (розлади аутистичного спектру/аутизм), СДУГ (синдром дефіциту уваги), ДЦП (дитячий церебральний параліч), затримкою розвитку, затримкою мовлення, порушеннями письмовогоі усного мовлення.


Переваги

У нашому медичному центрі працюють лише досвідчені спеціалісти, які мають грунтовну освіту та досвід роботи. Ми маємо офіційну ліцензію від Міністерства охорони здоров'я України та вчасно проходимо всі необхідні перевірки. Наші лікарі, окрім обов'язкових курсів підвищення кваліфікації, також мають сертифікати й дипломи визнаних світових медичних закладів освіти.

Кваліфіковані лікарі

Використовуйте нашу кешбек програму та отримуйте бонуси за щеплення, пакетні послуги та просто до дня народження малюка. Витрачати бонуси можна на будь-які консультації лікарів медичного центру.

Кешбек за вакцинацію

Ми розробили пакети послуг, які поєднують консультації, аналізи та дослідження обов'язкові для першого року життя малюка. Придбавши пакет послуг, ви залишаєтесь захищеними від підвищення цін на термін передбачений пакетом, а також зможете зекономити до 20% від повної вартості всіх послуг включених в пакет.

Економія на відвідуванні лікарів до 20%

Грудне вигодовування для молодої мами може бути незрозумілим або складним. Тому ми маємо спеціаліста, який допомагає мамі розібратись з процесом та правилами. З цим консультантом ви можете обговорити будь-які питання, що виникають у процесі годування.

Консультація з грудного вигодовування

На базі медичного центру "Педіатр і Я" ми створили команду спеціалістів, яка стежить за правильним розвитком вашого малюка. Разом ми діагностуємо та проводимо корекцію РАС, затримки мовлення, складної поведінки, гіперактивності та сенсорної дезорієнтації.

Діагностика та корекція особливостей розвитку

Сучасні звички харчуватись дуже сильно впливають на дітей, особливо від двох до восьми років. З'являється залежність від солодощів, фастфуду, соків, а поява корисної їжі на столі провокує істерики та маніпуляції. Ми допоможемо вам позбавитись таких проблем та уникнути повної відмови від їжі, ожиріння, анорексії або булімії.

Школа дитячого харчування

bottom of page