top of page

Дитина не говорить: що робити, аби не запустити проблему?


Сьогодні існує хибна думка, що дитина сама заговорить. Проте якщо крихітці вже 2 роки й вона мовчить або вимовляє незрозумілі слова, або дуже мало слів, то, на жаль, сама вона вже не заговорить.


Адже така проблема свідчить не про унікальні особливості дитини, а про те, що мозок або нервова система “працюють” не так. Проте панікувати не варто, адже в більшості випадків правильна та вчасна корекція допоможе малюку розкрити свої здібності й не те що заговорити, а заспівати. Повірте нам! 😍


ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ


1. Вам варто звернутись на консультацію до невролога та зробити ЕЕГ, аби перевірити активність мозку, роботу нервової системи та виключити можливу епілепсію.
2. За рекомендацією невролога звернутись до нейропсихолога або логопеда-дефектолога. Пройти діагностику й визначити зони роботи.
3. Ознайомитись з персональним планом дитини й почати відвідувати заняття або нейропсихолога, або логопеда, або комплексно.
4. Також можливі додаткові призначення апаратних методик: Томатіс, БАК, мікрополяризація. Вони допомагають розкрити потенціал дитини й збільшити ефективність занять з вузькими спеціалістами. Також апаратні методики допомагають покращити інтелектуальні здібності дитини, а разом з тим покращити поведінку.

Програму корекції створюють спільно невролог, логопед, нейропсихолог та поведінковий терапевт (долучається за потреби). Вона охоплює багато аспектів діяльності нервової системи дитини, а результат помітний вже за декілька занять.


Що важливо знати про ефективну корекцію мовлення дитини?


Корекція – це складний багаторівневий процес, але для дитини це буде дуже цікавий час. Навіть найвибагливіші та непосидючі малюки будуть відвідувати заняття з задоволенням. Але також батькам потрібно пам'ятати, що після деяких занять вони отримуватимуть домашні завдання, які вкрай важливо виконувати. Це нескладні, проте ефективні вправи, що закріплюють та підтримують ефект від занять.


Записуйтесь на консультацію до невролога та ЕЕГ, і ми допоможемо вашому малюку защебетати.

Comments


bottom of page