top of page

Вкусив кліщ: що робити?Розпочався сезон і до батьків знову повернулась проблема з кліщами. У цій короткій статті ми поговоримо про те, що робити з кліщем у дитині й до кого звертатись у разі критичної ситуації.


Прийшли із парку або лісу, роздягніть дитину й огляньте тіло. Якщо є чорна цяточка, і вона легко знялася, не панікуйте, як правило, при такій ситуації кліщ не заносить інфекцію. Якщо він прокрався у шкіру щільніше, то зверніться до медичного центру.

💡 Якщо не має можливості екстрено звернутись до лікаря, пам’ятайте, що будь-яким продезінфікованим пінцетом треба захватити його найближче до шкіри (власне нижче голівки кліща). Знімати треба поворотними рухами й дуже обережно. У такому випадку рекомендуємо переглянути декілька відеоуроків, аби чітко зрозуміти механіку знімання кліща.

💙 Та, будь ласка, якщо у вас є можливість потрапити до лікарні, краще не чіпайте кліща самостійно, не ризикуйте здоров’ям близьких людей. У нашому центрі є можливість зняти кліща та пройти консультацію лікаря-імунолога. Телефонуйте, і наші спеціалісти обов’язково допоможуть вам:

044 22 32 120

068 22 32 120

066 22 32 120

コメント


bottom of page