top of page

Логопед — это специалист, не только исправляющий произношение звуков, но и занимающийся всесторонним развитием ребенка.


Что входит в сферу работы логопеда?

• развитию внимания, зрительного и слухового восприятия;

• памяти и мышления;

• помогает увеличить словарный запас и улучшить связную речь.


Результат родители видят уже после нескольких занятий с логопедом. Кроме того, ребенок начинает говорить лучше и запоминать. Она становится более послушной и лучше обдумывает свои поступки. Именно этот эффект связан с развитием мышления и ускорением этого процесса.


Впервые мы рекомендуем обращаться к логопеду в 2-3 года, именно в этом возрасте речь начинает активно формироваться.


Признаки, что следует обратиться к логопеду:

• ребенок неправильно произносит звуки;

• не использует и не запоминает новые слова;

• не зовет, не говорит;

• в какой-то момент перестала говорить.


Записывайтесь на занятия к нашему логопеду-дефектологу, мы поможем вам качественно запустить или корректировать речь ребенка и улучшить его интеллектуальные способности. Для записи заполняйте форму.

Занятия с логопедом

Занятия с логопедом

Переваги

У нашому медичному центрі працюють лише досвідчені спеціалісти, які мають грунтовну освіту та досвід роботи. Ми маємо офіційну ліцензію від Міністерства охорони здоров'я України та вчасно проходимо всі необхідні перевірки. Наші лікарі, окрім обов'язкових курсів підвищення кваліфікації, також мають сертифікати й дипломи визнаних світових медичних закладів освіти.

Кваліфіковані лікарі

Використовуйте нашу кешбек програму та отримуйте бонуси за щеплення, пакетні послуги та просто до дня народження малюка. Витрачати бонуси можна на будь-які консультації лікарів медичного центру.

Кешбек за вакцинацію

Ми розробили пакети послуг, які поєднують консультації, аналізи та дослідження обов'язкові для першого року життя малюка. Придбавши пакет послуг, ви залишаєтесь захищеними від підвищення цін на термін передбачений пакетом, а також зможете зекономити до 20% від повної вартості всіх послуг включених в пакет.

Економія на відвідуванні лікарів до 20%

Грудне вигодовування для молодої мами може бути незрозумілим або складним. Тому ми маємо спеціаліста, який допомагає мамі розібратись з процесом та правилами. З цим консультантом ви можете обговорити будь-які питання, що виникають у процесі годування.

Консультація з грудного вигодовування

На базі медичного центру "Педіатр і Я" ми створили команду спеціалістів, яка стежить за правильним розвитком вашого малюка. Разом ми діагностуємо та проводимо корекцію РАС, затримки мовлення, складної поведінки, гіперактивності та сенсорної дезорієнтації.

Діагностика та корекція особливостей розвитку

Сучасні звички харчуватись дуже сильно впливають на дітей, особливо від двох до восьми років. З'являється залежність від солодощів, фастфуду, соків, а поява корисної їжі на столі провокує істерики та маніпуляції. Ми допоможемо вам позбавитись таких проблем та уникнути повної відмови від їжі, ожиріння, анорексії або булімії.

Школа дитячого харчування

bottom of page