top of page

Познайомтесь

з нашими лікарями

Наша команда

Що входить у пакет?За умовами програми дитина спостерігається довіреним педіатром. Педіатр та адміністрація центру підтримують зв’язок з батьками в робочі години клініки через контакт-центр, у позаробочі – в індивідуальному режимі з довіреним лікарем за мобільним телефоном.


Що особливого дає цей пакет?

 • Записи до педіатра, дитячих спеціалістів і на обстеження відбуваються поза чергою.

 • Ви отримуєте інформацію про поставки вакцин у першу чергу й матимете можливість забронювати її першими. 

Дитина вакцинується відповідно календаря щеплень, вартість вакцини сплачується окремо, згідно порядку цін на момент звернення, без знижок.


Для оформлення договору при собі необхідно мати: 

 • паспорт

 • свідоцтво про народження

 • виписку з пологового будинка 

Розстрочка

Ви можете оплатити пакет послуг одразу або ж розділити на 2-3 платежі (за умови повної оплати до виповнення 6-місячного віку дитини).


Програми медичного супроводу для немовлят, программы медицинского наблюдения для новорожденных

Пакет послуг "Для малюків від 1 до 3 років"

Вартість

12 800 грн

Програма спостереження дитини віком 1-3 роки включає:

 • планові консультації педіатра – 3 (в 18 місяців, 24 та 36 місяців)

 • виклик педіатра додому зі знижкою 10%

 • планові одноразові консультації дитячих спеціалістів (невролог, ортопед, офтальмолог,кардіолог)

 • одноразові консультації логопеда та психолога

 • лабораторні аналізи: загальний аналіз крові та сечі, аналіз крові на цукор, аналіз калу на яйця глистів та ентеробіоз – 2 рази

 • УЗД серця, електрокардіограма – одноразово

 • всі додаткові та позапланові обстеження і консультації, в тому числі виклик лікаря додому протягом періоду спостереження проводяться зі знижкою 25% від вартості послуг на момент звернення

Наші принципи та цінності

Ті сімʼї, які з нами вже давно, то встигли помітити стабільність команди.  Адже наш секрет у створенні комфортних умов не тільки для роботи професійних лікарів, але і їхнього розвитку. Засновниця центру завжди мотивує нас навчатись і опановувати нові сучасні методики діагностики хвороб, цікавитись останніми рекомендаціями щодо виховання та догляду за дітками різного віку.

Навчання лікарів

Життя швидке та нестабільне, особливо в нашій любій країні, графік педіатрів сформований таким чином, щоб будь-яка крихітка в гострому стані могла потрапити на прийом протягом декількох годин. Адже ми турбуємось про кожного маленького суперпацієнта не тільки на словах!

Термінова допомога

Ми створили медичну екосистему, яка охоплює усі найнеобхідніші медичні послуги, аналізи, дослідження, консультації та програми корекції розвитку, які потрібні дитині протягом дорослішання. Усі найважливіші лікарі, ЕЕГ, УЗД, ЕКГ, Томатіс, БАК, нейросонографія, доплерографія та ще багато всього іншого, аби бути надійною підтримкою кожної сімʼї.

Усе в одному місці

Ми спеціалізуємось саме на дитячій медицині, тому одним з основних критеріїв для відбору лікарів є любов до дітей! Жодних виключень чи поступок. Наш медичний центр - це осередок формування особливої дружньої й турботливої культури ставлення до маленьких пацієнтів.

Турботливі лікарі

Віримо, що хороший дитячий лікар має бути емпатичним і зрозумілим для батьків, а не набундюченим і холодним. Наші фахівці завжди готові відповісти на всі ваші питання та простими словами пояснити хворобу, лікування та наслідки його відсутності. А ще ми знаємо все про сучасні гаджети для спрощення життя батьків - коло на шию, слінги, небулайзер, підігрівач сумішей і таке інше, тільки запитайте!

Лікуємо професійно та зрозуміло

Ми - невеличкий медичний центр, у нас немає сотень спеціалістів, а є тільки найважливіші та перевірені роками. За період дорослішання дітки встигають познайомитись та подружитись з усією нашою командою. У нас з батьками з'являються свої жарти та теплі спогади про найважливіші моменти, саме це створює дружню атмосферу й стирає ті неприємні емоції, які в нас за все життя встигли сформувати класичні лікарні.

Дружня атмосфера

Наталия Чернега

Основательница нашего медицинского центра, заботливый педиатр и детский гастроэнтеролог

Олена Олабіна

Заботливый педиатр, детский иммунолог, инфекционист, руководитель направления педиатрии 

Ганна Небувайло

Заботливый педиатр

Тетяна Рижутіна

Заботливый неонатолог

Маргарита Спільник

Турботливий невролог, реабілітолог, керівник напряму дитячого розвитку

Записуйтесь на ознайомчий візит

Отримайте довідку в нашому медичному центрі за один день. Наші дбайливі лікарі допоможуть вам.

Дякуємо, що обрали нас. Ми потурбуємось про крихітку та завжди будемо раді відповісти на всі ваші питання про батьківство.

Максимович Наталия

Практический психолог

Антонюк Анастасия

Психолог, АВА-терапевт

Антонюк Анастасія

Психолог, АВА-терапевт

Савчук Алима

Логопед, АВА-терапевт

Савчук Аліма

Логопед, АВА-терапевт

Максимович Наталія

Практичний психолог

bottom of page