top of page

Познайомтесь

з нашими лікарями

Наша команда

Що входить у пакет?Первые 6 месяцев жизни малыша полны забот и волнений родителей - правильно ли кроха развивается, первый насморк, запоры и колики, новые вкусы прикорма. Чтобы облегчить жизнь родителям и уменьшить количество забот, связанных с посещением врачей, мы создали пакет услуг со всеми необходимыми консультациями и обследованиями для ребенка в течение его первых шести месяцев жизни. Пакет предусматривает посещение всех специалистов и прохождение диагностики за один день, чтобы не возить кроху несколько раз в центр и минимизировать стресс.


В пакет включены консультации именно тех специалистов, осмотр которых рекомендуется детям грудного возраста, согласно утвержденному Клиническому протоколу медицинского ухода за здоровым ребенком в возрасте до 3 лет.


Мы поможем вам воспитать здорового малыша и станем вашими верными друзьями!

Для оформления при себе необходимо иметь:

  • паспорт

  • свидетельство о рождении

  • выписку из роддома

Програми медичного супроводу для немовлят, программы медицинского наблюдения для новорожденных

Стоимость

3 650 грн

Что включено в пакет?

Консультации детских специалистов:

  • ортопед,

  • невролог,

  • офтальмолог.

Обследования:

  • нейросонография,

  • ультразвуковая диагностика костно-суставной системы.

Наші принципи та цінності

Ті сімʼї, які з нами вже давно, то встигли помітити стабільність команди.  Адже наш секрет у створенні комфортних умов не тільки для роботи професійних лікарів, але і їхнього розвитку. Засновниця центру завжди мотивує нас навчатись і опановувати нові сучасні методики діагностики хвороб, цікавитись останніми рекомендаціями щодо виховання та догляду за дітками різного віку.

Навчання лікарів

Життя швидке та нестабільне, особливо в нашій любій країні, графік педіатрів сформований таким чином, щоб будь-яка крихітка в гострому стані могла потрапити на прийом протягом декількох годин. Адже ми турбуємось про кожного маленького суперпацієнта не тільки на словах!

Термінова допомога

Ми створили медичну екосистему, яка охоплює усі найнеобхідніші медичні послуги, аналізи, дослідження, консультації та програми корекції розвитку, які потрібні дитині протягом дорослішання. Усі найважливіші лікарі, ЕЕГ, УЗД, ЕКГ, Томатіс, БАК, нейросонографія, доплерографія та ще багато всього іншого, аби бути надійною підтримкою кожної сімʼї.

Усе в одному місці

Ми спеціалізуємось саме на дитячій медицині, тому одним з основних критеріїв для відбору лікарів є любов до дітей! Жодних виключень чи поступок. Наш медичний центр - це осередок формування особливої дружньої й турботливої культури ставлення до маленьких пацієнтів.

Турботливі лікарі

Віримо, що хороший дитячий лікар має бути емпатичним і зрозумілим для батьків, а не набундюченим і холодним. Наші фахівці завжди готові відповісти на всі ваші питання та простими словами пояснити хворобу, лікування та наслідки його відсутності. А ще ми знаємо все про сучасні гаджети для спрощення життя батьків - коло на шию, слінги, небулайзер, підігрівач сумішей і таке інше, тільки запитайте!

Лікуємо професійно та зрозуміло

Ми - невеличкий медичний центр, у нас немає сотень спеціалістів, а є тільки найважливіші та перевірені роками. За період дорослішання дітки встигають познайомитись та подружитись з усією нашою командою. У нас з батьками з'являються свої жарти та теплі спогади про найважливіші моменти, саме це створює дружню атмосферу й стирає ті неприємні емоції, які в нас за все життя встигли сформувати класичні лікарні.

Дружня атмосфера

Наталия Чернега

Основательница нашего медицинского центра, заботливый педиатр и детский гастроэнтеролог

Олена Олабіна

Заботливый педиатр, детский иммунолог, инфекционист, руководитель направления педиатрии 

Ганна Небувайло

Заботливый педиатр

Тетяна Рижутіна

Заботливый неонатолог

Маргарита Спільник

Турботливий невролог, реабілітолог, керівник напряму дитячого розвитку

Записывайтесь на прием

Познакомьтесь со своим заботливым педиатром, узнайте все ответы на вопросы и посмотрите, какое пространство мы создали для комфортного лечения малышей.

Дякуємо, що обрали нас. Ми потурбуємось про крихітку та завжди будемо раді відповісти на всі ваші питання про батьківство.

Максимович Наталия

Практический психолог

Антонюк Анастасия

Психолог, АВА-терапевт

Антонюк Анастасія

Психолог, АВА-терапевт

Савчук Алима

Логопед, АВА-терапевт

Савчук Аліма

Логопед, АВА-терапевт

Максимович Наталія

Практичний психолог

bottom of page