top of page

Познайомтесь

з нашими лікарями

Наша команда

Що входить у пакет?

Первые 6 месяцев жизни малыша наполнены заботами и беспокойствами родителей – правильно ли развивается малыш, первое заболевание, закрепы и колики, новые вкусы прикорма. Чтобы облегчить жизнь родителям и уменьшить количество забот, связанных с посещением врачей, мы создали пакет услуг со всеми необходимыми консультациями и обследованиями для ребенка в течение его первых шести месяцев жизни.


В пакет включены консультации именно тех специалистов, осмотр которых рекомендуется детям грудного возраста, согласно утвержденному Клиническому протоколу медицинского ухода за здоровым ребенком в возрасте до 3 лет. Приобретая этот пакет сразу после рождения малыша, вы получаете защиту от повышения цен на период действия пакета.


Для покупки пакета при себе необходимо иметь:

паспорт, свидетельство о рождении, выписку из роддома.

Програми медичного супроводу для немовлят, программы медицинского наблюдения для новорожденных

Стоимость

3 650 грн

Что включено в пакет?

Консультации детских специалистов:

  • ортопед,

  • невролог,

  • офтальмолог.

Обследования:

  • нейросонография,

  • ультразвуковая диагностика костно-суставной системы.

Наші принципи та цінності

Ті сімʼї, які з нами вже давно, то встигли помітити стабільність команди.  Адже наш секрет у створенні комфортних умов не тільки для роботи професійних лікарів, але і їхнього розвитку. Засновниця центру завжди мотивує нас навчатись і опановувати нові сучасні методики діагностики хвороб, цікавитись останніми рекомендаціями щодо виховання та догляду за дітками різного віку.

Навчання лікарів

Життя швидке та нестабільне, особливо в нашій любій країні, графік педіатрів сформований таким чином, щоб будь-яка крихітка в гострому стані могла потрапити на прийом протягом декількох годин. Адже ми турбуємось про кожного маленького суперпацієнта не тільки на словах!

Термінова допомога

Ми створили медичну екосистему, яка охоплює усі найнеобхідніші медичні послуги, аналізи, дослідження, консультації та програми корекції розвитку, які потрібні дитині протягом дорослішання. Усі найважливіші лікарі, ЕЕГ, УЗД, ЕКГ, Томатіс, БАК, нейросонографія, доплерографія та ще багато всього іншого, аби бути надійною підтримкою кожної сімʼї.

Усе в одному місці

Ми спеціалізуємось саме на дитячій медицині, тому одним з основних критеріїв для відбору лікарів є любов до дітей! Жодних виключень чи поступок. Наш медичний центр - це осередок формування особливої дружньої й турботливої культури ставлення до маленьких пацієнтів.

Турботливі лікарі

Віримо, що хороший дитячий лікар має бути емпатичним і зрозумілим для батьків, а не набундюченим і холодним. Наші фахівці завжди готові відповісти на всі ваші питання та простими словами пояснити хворобу, лікування та наслідки його відсутності. А ще ми знаємо все про сучасні гаджети для спрощення життя батьків - коло на шию, слінги, небулайзер, підігрівач сумішей і таке інше, тільки запитайте!

Лікуємо професійно та зрозуміло

Ми - невеличкий медичний центр, у нас немає сотень спеціалістів, а є тільки найважливіші та перевірені роками. За період дорослішання дітки встигають познайомитись та подружитись з усією нашою командою. У нас з батьками з'являються свої жарти та теплі спогади про найважливіші моменти, саме це створює дружню атмосферу й стирає ті неприємні емоції, які в нас за все життя встигли сформувати класичні лікарні.

Дружня атмосфера

Наталія Чернега

Засновниця нашого медичного центру, турботливий педіатр та дитячий гастроентеролог

Олена Олабіна

Турботливий педіатр, дитячий імунолог-інфекціоніст, керівниця педіатричного напряму

Ганна Небувайло

Турботливий педіатр

Тетяна Рижутіна

Турботливий неонатолог, спеціаліст УЗД

Віра Соколова

Сертифікована спеціалістка з грудного вигодовування, турботлива масажистка

Дякуємо, що обрали нас. Ми потурбуємось про крихітку та завжди будемо раді відповісти на всі ваші питання про батьківство.

Наталия Максимович

Практический психолог

Антонюк Анастасия Борисовна

Психолог, АВА-терапевт

Антонюк Анастасія Борисівна

Психолог, АВА-терапевт

Алима Савчук

Логопед, АВА-терапевт

Аліма Савчук

Логопед, АВА-терапевт

bottom of page