top of page

Познайомтесь

з нашими лікарями

Наша команда

Що входить у пакет?

По условиям программы ребенок наблюдается доверенным педиатром. Педиатр и администрация центра поддерживают связь с родителями в рабочие часы клиники через контакт-центр, в нерабочие — в индивидуальном режиме с доверенным врачом по мобильному телефону.


Записи к педиатру, детским специалистам и обследования являются приоритетными. Ребенок вакцинируется согласно календарю прививок, стоимость вакцины оплачивается отдельно, согласно прайс-листу медицинского центра "Педиатр и Я" на момент обращения, без скидок.

Програми медичного супроводу для немовлят, программы медицинского наблюдения для новорожденных

Стоимость

12 800 грн

Программа наблюдения за ребенком в возрасте 1-3 года включает:

  • плановые консультации педиатра - 3 (в 18 месяцев, 24 и 36 месяцев)

  • вызов педиатра на дом со скидкой 10%

  • плановые одноразовые консультации детских специалистов (невролог, ортопед, офтальмолог, кардиолог)

  • одноразовые консультации логопеда и психолога

  • лабораторные анализы: общий анализ крови и мочи, анализ крови на сахар, анализ кала на яйца гельминтов и энтеробиоз - 2 раза

  • УЗИ сердца, электрокардиограмма - однократно

  • все дополнительные и внеплановые обследования и консультации, в том числе вызов врача на дом в течение периода наблюдения проводятся со скидкой 25% от стоимости услуг на момент обращения

Наші принципи та цінності

Ті сімʼї, які з нами вже давно, то встигли помітити стабільність команди.  Адже наш секрет у створенні комфортних умов не тільки для роботи професійних лікарів, але і їхнього розвитку. Засновниця центру завжди мотивує нас навчатись і опановувати нові сучасні методики діагностики хвороб, цікавитись останніми рекомендаціями щодо виховання та догляду за дітками різного віку.

Навчання лікарів

Життя швидке та нестабільне, особливо в нашій любій країні, графік педіатрів сформований таким чином, щоб будь-яка крихітка в гострому стані могла потрапити на прийом протягом декількох годин. Адже ми турбуємось про кожного маленького суперпацієнта не тільки на словах!

Термінова допомога

Ми створили медичну екосистему, яка охоплює усі найнеобхідніші медичні послуги, аналізи, дослідження, консультації та програми корекції розвитку, які потрібні дитині протягом дорослішання. Усі найважливіші лікарі, ЕЕГ, УЗД, ЕКГ, Томатіс, БАК, нейросонографія, доплерографія та ще багато всього іншого, аби бути надійною підтримкою кожної сімʼї.

Усе в одному місці

Ми спеціалізуємось саме на дитячій медицині, тому одним з основних критеріїв для відбору лікарів є любов до дітей! Жодних виключень чи поступок. Наш медичний центр - це осередок формування особливої дружньої й турботливої культури ставлення до маленьких пацієнтів.

Турботливі лікарі

Віримо, що хороший дитячий лікар має бути емпатичним і зрозумілим для батьків, а не набундюченим і холодним. Наші фахівці завжди готові відповісти на всі ваші питання та простими словами пояснити хворобу, лікування та наслідки його відсутності. А ще ми знаємо все про сучасні гаджети для спрощення життя батьків - коло на шию, слінги, небулайзер, підігрівач сумішей і таке інше, тільки запитайте!

Лікуємо професійно та зрозуміло

Ми - невеличкий медичний центр, у нас немає сотень спеціалістів, а є тільки найважливіші та перевірені роками. За період дорослішання дітки встигають познайомитись та подружитись з усією нашою командою. У нас з батьками з'являються свої жарти та теплі спогади про найважливіші моменти, саме це створює дружню атмосферу й стирає ті неприємні емоції, які в нас за все життя встигли сформувати класичні лікарні.

Дружня атмосфера

Наталия Чернега

Основательница нашего медицинского центра, заботливый педиатр и детский гастроэнтеролог

Олена Олабіна

Заботливый педиатр, детский иммунолог, инфекционист, руководитель направления педиатрии 

Ганна Небувайло

Заботливый педиатр

Тетяна Рижутіна

Заботливый неонатолог

Маргарита Спільник

Турботливий невролог, реабілітолог, керівник напряму дитячого розвитку

Дякуємо, що обрали нас. Ми потурбуємось про крихітку та завжди будемо раді відповісти на всі ваші питання про батьківство.

Максимович Наталия

Практический психолог

Антонюк Анастасия

Психолог, АВА-терапевт

Антонюк Анастасія

Психолог, АВА-терапевт

Савчук Алима

Логопед, АВА-терапевт

Савчук Аліма

Логопед, АВА-терапевт

Максимович Наталія

Практичний психолог

bottom of page