top of page

Познайомтесь

з нашими лікарями

Програми медичного супроводу для немовлят, программы медицинского наблюдения для новорожденных

Для малышей от 0 до 6 месяцев

Стоимость

3 650 грн

Что включено в пакет?

Консультации детских специалистов:

  • ортопед,

  • невролог,

  • офтальмолог.

Обследования:

  • нейросонография,

  • ультразвуковая диагностика костно-суставной системы.

Первые 6 месяцев жизни малыша наполнены заботами и беспокойствами родителей – правильно ли развивается малыш, первое заболевание, закрепы и колики, новые вкусы прикорма. Чтобы облегчить жизнь родителям и уменьшить количество забот, связанных с посещением врачей, мы создали пакет услуг со всеми необходимыми консультациями и обследованиями для ребенка в течение его первых шести месяцев жизни.


В пакет включены консультации именно тех специалистов, осмотр которых рекомендуется детям грудного возраста, согласно утвержденному Клиническому протоколу медицинского ухода за здоровым ребенком в возрасте до 3 лет. Приобретая этот пакет сразу после рождения малыша, вы получаете защиту от повышения цен на период действия пакета.


Для покупки пакета при себе необходимо иметь:

паспорт, свидетельство о рождении, выписку из роддома.

Наталія Максимович

Практичний психолог

Химич Дарья

Логопед

Cосновская Лариса Евгениевна

Ортопед

Сосновська Лариса Євгеніївна

Ортопед

Пилипчук Наталья Анатолиевна

Офтальмолог

Пилипчук Наталія Анатоліївна

Офтальмолог

Переваги

У нашому медичному центрі працюють лише досвідчені спеціалісти, які мають грунтовну освіту та досвід роботи. Ми маємо офіційну ліцензію від Міністерства охорони здоров'я України та вчасно проходимо всі необхідні перевірки. Наші лікарі, окрім обов'язкових курсів підвищення кваліфікації, також мають сертифікати й дипломи визнаних світових медичних закладів освіти.

Кваліфіковані лікарі

Використовуйте нашу кешбек програму та отримуйте бонуси за щеплення, пакетні послуги та просто до дня народження малюка. Витрачати бонуси можна на будь-які консультації лікарів медичного центру.

Кешбек за вакцинацію

Ми розробили пакети послуг, які поєднують консультації, аналізи та дослідження обов'язкові для першого року життя малюка. Придбавши пакет послуг, ви залишаєтесь захищеними від підвищення цін на термін передбачений пакетом, а також зможете зекономити до 20% від повної вартості всіх послуг включених в пакет.

Економія на відвідуванні лікарів до 20%

Грудне вигодовування для молодої мами може бути незрозумілим або складним. Тому ми маємо спеціаліста, який допомагає мамі розібратись з процесом та правилами. З цим консультантом ви можете обговорити будь-які питання, що виникають у процесі годування.

Консультація з грудного вигодовування

На базі медичного центру "Педіатр і Я" ми створили команду спеціалістів, яка стежить за правильним розвитком вашого малюка. Разом ми діагностуємо та проводимо корекцію РАС, затримки мовлення, складної поведінки, гіперактивності та сенсорної дезорієнтації.

Діагностика та корекція особливостей розвитку

Сучасні звички харчуватись дуже сильно впливають на дітей, особливо від двох до восьми років. З'являється залежність від солодощів, фастфуду, соків, а поява корисної їжі на столі провокує істерики та маніпуляції. Ми допоможемо вам позбавитись таких проблем та уникнути повної відмови від їжі, ожиріння, анорексії або булімії.

Школа дитячого харчування

bottom of page