top of page

Познайомтесь

з нашими лікарями

Програми медичного супроводу для немовлят, программы медицинского наблюдения для новорожденных

Для деток от 1 до 3 лет

Стоимость

12 800 грн

Программа наблюдения за ребенком в возрасте 1-3 года включает:

  • плановые консультации педиатра - 3 (в 18 месяцев, 24 и 36 месяцев)

  • вызов педиатра на дом со скидкой 10%

  • плановые одноразовые консультации детских специалистов (невролог, ортопед, офтальмолог, кардиолог)

  • одноразовые консультации логопеда и психолога

  • лабораторные анализы: общий анализ крови и мочи, анализ крови на сахар, анализ кала на яйца гельминтов и энтеробиоз - 2 раза

  • УЗИ сердца, электрокардиограмма - однократно

  • все дополнительные и внеплановые обследования и консультации, в том числе вызов врача на дом в течение периода наблюдения проводятся со скидкой 25% от стоимости услуг на момент обращения

По условиям программы ребенок наблюдается доверенным педиатром. Педиатр и администрация центра поддерживают связь с родителями в рабочие часы клиники через контакт-центр, в нерабочие — в индивидуальном режиме с доверенным врачом по мобильному телефону.


Записи к педиатру, детским специалистам и обследования являются приоритетными. Ребенок вакцинируется согласно календарю прививок, стоимость вакцины оплачивается отдельно, согласно прайс-листу медицинского центра "Педиатр и Я" на момент обращения, без скидок.

Наталія Максимович

Практичний психолог

Химич Дарья

Логопед

Cосновская Лариса Евгениевна

Ортопед

Сосновська Лариса Євгеніївна

Ортопед

Пилипчук Наталья Анатолиевна

Офтальмолог

Пилипчук Наталія Анатоліївна

Офтальмолог

Переваги

У нашому медичному центрі працюють лише досвідчені спеціалісти, які мають грунтовну освіту та досвід роботи. Ми маємо офіційну ліцензію від Міністерства охорони здоров'я України та вчасно проходимо всі необхідні перевірки. Наші лікарі, окрім обов'язкових курсів підвищення кваліфікації, також мають сертифікати й дипломи визнаних світових медичних закладів освіти.

Кваліфіковані лікарі

Використовуйте нашу кешбек програму та отримуйте бонуси за щеплення, пакетні послуги та просто до дня народження малюка. Витрачати бонуси можна на будь-які консультації лікарів медичного центру.

Кешбек за вакцинацію

Ми розробили пакети послуг, які поєднують консультації, аналізи та дослідження обов'язкові для першого року життя малюка. Придбавши пакет послуг, ви залишаєтесь захищеними від підвищення цін на термін передбачений пакетом, а також зможете зекономити до 20% від повної вартості всіх послуг включених в пакет.

Економія на відвідуванні лікарів до 20%

Грудне вигодовування для молодої мами може бути незрозумілим або складним. Тому ми маємо спеціаліста, який допомагає мамі розібратись з процесом та правилами. З цим консультантом ви можете обговорити будь-які питання, що виникають у процесі годування.

Консультація з грудного вигодовування

На базі медичного центру "Педіатр і Я" ми створили команду спеціалістів, яка стежить за правильним розвитком вашого малюка. Разом ми діагностуємо та проводимо корекцію РАС, затримки мовлення, складної поведінки, гіперактивності та сенсорної дезорієнтації.

Діагностика та корекція особливостей розвитку

Сучасні звички харчуватись дуже сильно впливають на дітей, особливо від двох до восьми років. З'являється залежність від солодощів, фастфуду, соків, а поява корисної їжі на столі провокує істерики та маніпуляції. Ми допоможемо вам позбавитись таких проблем та уникнути повної відмови від їжі, ожиріння, анорексії або булімії.

Школа дитячого харчування

bottom of page