top of page

Лікарі

Для немовлят від 0 до 6 місяців

Вартість

3 650 грн

Що входить у пакет?

Консультації дитячих спеціалістів:

  • ортопед

  • невролог,

  • офтальмолог

Обстеження:

  • нейросонографія

  • ультразвукова діагностика кульшових суглобів

Перші 6 місяців життя малюка сповнені турбот та хвилювань батьків – чи правильно крихітка розвивається, перший нежить, закрепи та коліки, нові смаки прикорму. Аби полегшити життя батькам та зменшити кількість турбот, пов’язаних з відвідуванням лікарів, ми створили пакет послуг з усіма необхідними консультаціями та обстеженнями для дитини протягом її перших шести місяців життя.


У пакет включені консультації саме тих спеціалістів, огляд яких рекомендується дітям грудного віку, згідно з затвердженим Клінічним протоколом медичного догляду за здоровою дитиною віком до 3 років. Придбавши цей пакет одразу після народження малюка, ви отримуєте захист від підвищення цін на термін дії пакета.


Для покупки пакету  при собі необхідно мати:

паспорт, свідоцтво про народження, виписка з пологового будинку.

Наталія Максимович

Практичний психолог

Химич Дарья

Логопед

Хіміч Дар'я

Логопед

Cосновская Лариса Евгениевна

Ортопед

Сосновська Лариса Євгеніївна

Ортопед

Пилипчук Наталья Анатолиевна

Офтальмолог

Переваги

У нашому медичному центрі працюють лише досвідчені спеціалісти, які мають грунтовну освіту та досвід роботи. Ми маємо офіційну ліцензію від Міністерства охорони здоров'я України та вчасно проходимо всі необхідні перевірки. Наші лікарі, окрім обов'язкових курсів підвищення кваліфікації, також мають сертифікати й дипломи визнаних світових медичних закладів освіти.

Кваліфіковані лікарі

Використовуйте нашу кешбек програму та отримуйте бонуси за щеплення, пакетні послуги та просто до дня народження малюка. Витрачати бонуси можна на будь-які консультації лікарів медичного центру.

Кешбек за вакцинацію

Ми розробили пакети послуг, які поєднують консультації, аналізи та дослідження обов'язкові для першого року життя малюка. Придбавши пакет послуг, ви залишаєтесь захищеними від підвищення цін на термін передбачений пакетом, а також зможете зекономити до 20% від повної вартості всіх послуг включених в пакет.

Економія на відвідуванні лікарів до 20%

Грудне вигодовування для молодої мами може бути незрозумілим або складним. Тому ми маємо спеціаліста, який допомагає мамі розібратись з процесом та правилами. З цим консультантом ви можете обговорити будь-які питання, що виникають у процесі годування.

Консультація з грудного вигодовування

На базі медичного центру "Педіатр і Я" ми створили команду спеціалістів, яка стежить за правильним розвитком вашого малюка. Разом ми діагностуємо та проводимо корекцію РАС, затримки мовлення, складної поведінки, гіперактивності та сенсорної дезорієнтації.

Діагностика та корекція особливостей розвитку

Сучасні звички харчуватись дуже сильно впливають на дітей, особливо від двох до восьми років. З'являється залежність від солодощів, фастфуду, соків, а поява корисної їжі на столі провокує істерики та маніпуляції. Ми допоможемо вам позбавитись таких проблем та уникнути повної відмови від їжі, ожиріння, анорексії або булімії.

Школа дитячого харчування

bottom of page