top of page

Лікарі

Для немовлят від 0 до 1 року

Вартість

12 900 грн

Що включає пакет?

 1. Спостереження довіреним педіатром під час амбулаторного прийому

 2. Консультації педіатра он-лайн

 3. Послуги дитячих спеціалістів

 4. Лабораторні обстеження

 5. Інструментальні обстеження


Додаткові послуги. Ви отримуєте кеш-бек у вигляді 5% від вартості пакетного спостереження та від вартості вакцин, які можете надалі використати на будь-яку консультацію шляхом списання бонусів з віртуального рахунку.

Вартість пакета — 12 900 грн, що значно дешевше, аніж оплачувати кожне відвідування окремо. Також купуючи пакетні послуги ви захищені від підвищення цін на консультації та зазначені аналізи протягом року!


Що входить у вартість пакетної пропозиції?

 • Консультації педіатра (планові) в клініці (відповідно протокольного спостереження МОЗ України за дитиною 1-го року життя) — 8 консультацій

 • Позапланові консультації педіатра — 4 консультації

 • Онлайн консультації лікаря педіатра (за результатами досліджень/з питань догляду/харчування) за попередньою домовленістю у робочому режимі клініки — без обмежень

 • Консультації вузькопрофільних спеціалістів: офтальмолог, ортопед/хірург, невролог  (згідно з протоколом спостережень дитини першого року життя) — одноразово

 • УЗД діагностика: нейросонографія, кульшові суглоби — одноразово

 • Загальний аналіз крові та сечі — одноразово

 • Консультація спеціаліста по грудному вигодовуванню — зі знижкою -10%

 • Консультація інших вузькопрофільних спеціалістів (при необхідності) : кардіолог, ендокринолог, дерматолог — зі знижкою -10%

 • Масаж дитячий в клініці — зі знижкою -10%* (*при оплаті курсу з 10 сеансів)

Новонародженим необхідне спостереження лікарів, адже перший рік їхнього життя один із найважливіших для формування всіх систем організму. Та перший рік — це також дуже фінансово складний рік для батьків. Тому ми створили спеціальну пропозицію, що допомагає батькам зекономити гроші на відвідування лікарів. 

Обирайте цей пакет послуг та будьте впевнені, що ваш малюк отримає професійний нагляд за найнижчою ціною.


Для оформлення договору при собі необхідно мати:

Паспорт, свідоцтво про народження, виписка з пологового будинку.


Ви можете оплатити пакет послуг одразу або ж розділити на 2-3 платежі (за умови повної оплати до виповнення 6-місячного віку дитини).


*При умові вакцинації, що проводиться згідно з національним календарем щеплень, затвердженим МОЗ України, послуги огляду перед вакцинацією включені у цей пакет послуг, вартість вакцини сплачується додатково.

Небувайло Анна Петровна

Педиатр

Небувайло Ганна Петрівна

Педіатр

Олабина Елена Викторовна

Медицинский директор, педиатр, детский иммунолог-инфекционист второй категории

Старовойтова Татьяна Андреевна

Логопед-дефектолог

Мушак Лилия Владимировна

Педиатр

Лисова Анна Сергеевна

Нейропсихолог

Переваги

У нашому медичному центрі працюють лише досвідчені спеціалісти, які мають грунтовну освіту та досвід роботи. Ми маємо офіційну ліцензію від Міністерства охорони здоров'я України та вчасно проходимо всі необхідні перевірки. Наші лікарі, окрім обов'язкових курсів підвищення кваліфікації, також мають сертифікати й дипломи визнаних світових медичних закладів освіти.

Кваліфіковані лікарі

Використовуйте нашу кешбек програму та отримуйте бонуси за щеплення, пакетні послуги та просто до дня народження малюка. Витрачати бонуси можна на будь-які консультації лікарів медичного центру.

Кешбек за вакцинацію

Ми розробили пакети послуг, які поєднують консультації, аналізи та дослідження обов'язкові для першого року життя малюка. Придбавши пакет послуг, ви залишаєтесь захищеними від підвищення цін на термін передбачений пакетом, а також зможете зекономити до 20% від повної вартості всіх послуг включених в пакет.

Економія на відвідуванні лікарів до 20%

Грудне вигодовування для молодої мами може бути незрозумілим або складним. Тому ми маємо спеціаліста, який допомагає мамі розібратись з процесом та правилами. З цим консультантом ви можете обговорити будь-які питання, що виникають у процесі годування.

Консультація з грудного вигодовування

На базі медичного центру "Педіатр і Я" ми створили команду спеціалістів, яка стежить за правильним розвитком вашого малюка. Разом ми діагностуємо та проводимо корекцію РАС, затримки мовлення, складної поведінки, гіперактивності та сенсорної дезорієнтації.

Діагностика та корекція особливостей розвитку

Сучасні звички харчуватись дуже сильно впливають на дітей, особливо від двох до восьми років. З'являється залежність від солодощів, фастфуду, соків, а поява корисної їжі на столі провокує істерики та маніпуляції. Ми допоможемо вам позбавитись таких проблем та уникнути повної відмови від їжі, ожиріння, анорексії або булімії.

Школа дитячого харчування

bottom of page