top of page

Лікарі

Для малюків від 1 до 3 років

Вартість

12 800 грн

Програма спостереження дитини віком 1-3 роки включає:

  • планові консультації педіатра – 3 (в 18 місяців, 24 та 36 місяців)

  • виклик педіатра додому зі знижкою 10%

  • планові одноразові консультації дитячих спеціалістів (невролог, ортопед, офтальмолог,кардіолог)

  • одноразові консультації логопеда та психолога

  • лабораторні аналізи: загальний аналіз крові та сечі, аналіз крові на цукор, аналіз калу на яйця глистів та ентеробіоз – 2 рази

  • УЗД серця, електрокардіограма – одноразово

  • всі додаткові та позапланові обстеження і консультації, в тому числі виклик лікаря додому протягом періоду спостереження проводяться зі знижкою 25% від вартості послуг на момент звернення

За умовами програми дитина спостерігається довіреним педіатром. Педіатр та адміністрація центру підтримують зв’язок з батьками в робочі години клініки через контакт-центр, в позаробочі – в індивідуальному режимі з довіреним лікарем за мобільним телефоном.


Записи до педіатра, дитячих спеціалістів і обстеження є пріоритетними. Дитина, вакцинується відповідно календарю щеплення, вартість вакцини сплачується окремо, згідно прейскуранта цін медичного центру “Педіатр і Я” на момент звернення, без знижок.

Небувайло Анна Петровна

Педиатр

Небувайло Ганна Петрівна

Педіатр

Олабина Елена Викторовна

Медицинский директор, педиатр, детский иммунолог-инфекционист второй категории

Старовойтова Татьяна Андреевна

Логопед-дефектолог

Мушак Лилия Владимировна

Педиатр

Лисова Анна Сергеевна

Нейропсихолог

Переваги

У нашому медичному центрі працюють лише досвідчені спеціалісти, які мають грунтовну освіту та досвід роботи. Ми маємо офіційну ліцензію від Міністерства охорони здоров'я України та вчасно проходимо всі необхідні перевірки. Наші лікарі, окрім обов'язкових курсів підвищення кваліфікації, також мають сертифікати й дипломи визнаних світових медичних закладів освіти.

Кваліфіковані лікарі

Використовуйте нашу кешбек програму та отримуйте бонуси за щеплення, пакетні послуги та просто до дня народження малюка. Витрачати бонуси можна на будь-які консультації лікарів медичного центру.

Кешбек за вакцинацію

Ми розробили пакети послуг, які поєднують консультації, аналізи та дослідження обов'язкові для першого року життя малюка. Придбавши пакет послуг, ви залишаєтесь захищеними від підвищення цін на термін передбачений пакетом, а також зможете зекономити до 20% від повної вартості всіх послуг включених в пакет.

Економія на відвідуванні лікарів до 20%

Грудне вигодовування для молодої мами може бути незрозумілим або складним. Тому ми маємо спеціаліста, який допомагає мамі розібратись з процесом та правилами. З цим консультантом ви можете обговорити будь-які питання, що виникають у процесі годування.

Консультація з грудного вигодовування

На базі медичного центру "Педіатр і Я" ми створили команду спеціалістів, яка стежить за правильним розвитком вашого малюка. Разом ми діагностуємо та проводимо корекцію РАС, затримки мовлення, складної поведінки, гіперактивності та сенсорної дезорієнтації.

Діагностика та корекція особливостей розвитку

Сучасні звички харчуватись дуже сильно впливають на дітей, особливо від двох до восьми років. З'являється залежність від солодощів, фастфуду, соків, а поява корисної їжі на столі провокує істерики та маніпуляції. Ми допоможемо вам позбавитись таких проблем та уникнути повної відмови від їжі, ожиріння, анорексії або булімії.

Школа дитячого харчування

bottom of page