top of page

Батьки завжди хочуть зробити все можливе для своєї дитини, а це включає не тільки загальний догляд, покупку чудернацьких і красивих елементів одягу чи іграшок, але й уважний контроль їхнього здоров'я. Імунітет дітей, особливо протягом перших років життя потребує додаткової обережності. Саме тому в кожної сім’ї має бути улюблений професійний педіатр, який спирається виключно на доказову медицину та в будь-яку хвилину готовий допомогти сім'ї з малюком. 


Педіатр – це справжній друг сім’ї, він відповідатиме на всі ваші питання та знатиме все про малюка: день першої посмішки, ставлення до прикорму у вигляді кабачка, перші впевнені кроки й просто характер. Адже кожен малюк такий особливий і педіатри вміють помічати ці особливості.Перше знайомство з педіатром повинно відбутись протягом 7 днів після народження дитини. Обов’язкові консультації педіатра відбуватимуться за таким умовним графіком:

 1. консультація-знайомство після виписки з пологового будинку (протягом 7 днів)

 2. коли немовляті виповниться два тижні

 3. щомісячні консультації педіатра до 12 місяців

 4. також планові зустрічі з педіатром мають відбутись у півтора, два, три роки


Пам’ятайте, також обов’язковими є консультації перед початком відвідування садочка та школи. перед першим візитом до цих закладів необхідно підготувати спеціальні довідки у садочок та Ф – 086/О для школи.


Консультації нашого педіатра в Києві – це перш за все дружнє спілкування з батьками. Ми відповідаємо на питання, оглядаємо дитинку, відмічаємо для себе етапи розвитку. Такі консультації допомагають нашим спеціалістам турбуватись про розвиток крихітки, але є випадки, коли консультація педіатра потрібна терміново заради надання вчасної медичної допомоги в період хвороби. 


Симптоми, коли треба звертатись до педіатра:

 • підвищена температура тіла

 • понижена температура тіла (від 35,6 градуса Цельсія)

 • втрата апетиту

 • поганий сон

 • блювота

 • діарея або закреп

 • кольки

 • біль у животику

 • головний біль

 • висипання на шкірі

 • незвичайні зміни в поведінці


Якщо ви помітили будь-який з цих симптомів у своєї дитини, не гайте часу - зверніться до улюбленого педіатра в нашому медичному центрі “Педіатр і Я”. Така консультація — це простий і ефективний спосіб турботи про здоров'я та майбутнє вашої дитини. Кожен малюк заслуговує на якісну медичну допомогу, наші педіатри готові її надати будь-якої миті. 

Педіатр

Педіатр

Небувайло Анна Петровна

Педиатр

Небувайло Ганна Петрівна

Педіатр

Олабина Елена Викторовна

Медицинский директор, педиатр, детский иммунолог-инфекционист второй категории

Старовойтова Татьяна Андреевна

Логопед-дефектолог

Мушак Лилия Владимировна

Педиатр

Лисова Анна Сергеевна

Нейропсихолог

Лікарі

bottom of page